Na antenie Polsatu pojawi się nowy program, czy to znaczy, że "Nasz nowy dom" ma powody do obaw?. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 25 Stycznia 2021

Czy „Nasz nowy dom” i Katarzyna Dowbor będą mieli konkurencję? Polsat szykuje całkowicie nowy program

"Design Dream. Pojedynek na wnętrza" zagrozi statusowi Katarzyny Dowbor i "Naszemu nowemu domowi"? Polsat zdecydował się na postawienie na sprawdzoną kartę i już niedługo widzowie będą mogli oglądać zupełnie nowy na antenie format. Prowadzony przez Annę Wyszkoni program będzie konkurował z niezaprzeczalnym hitem stacji. Czy ma szanse na dorównanie wynikami swojemu głównemu konkurentowi?

O 7 lat "Nasz nowy dom" jest niekwestionowanym hitem Polsatu. Katarzyna Dowbor i jej spektakularne metamorfozy przyciąga przed ekrany telewizorów sporą liczbę widzów. Czy jednak w najbliższym czasie będzie miała powody do obaw względem swojej bezkonkurencyjności?

Stacja odpowiadająca za emisję "Naszego nowego domu" przekazała informacje na temat zupełnie nowego formatu, który już niedługo pojawi się na antenie. Tematyka będzie pokrewna do tego, czy obecnie zajmuje się Katarzyna Dowbor.

"Design Dream. Pojedynek na wnętrza" rzuci wyzwanie "Naszemu nowemu domowi"?

Katarzyna Dowbor i "Nasz nowy dom" zyskują nowego konkurenta w walce o uznanie widzów? Wszystko wskazuje na to, że Polsat na fali popularności budowanego programu chce tworzyć kolejne, pokrewne formaty podtrzymujące zainteresowanie widzów ofertą stacji.

Już na wiosnę w ramówce Polsatu pojawi się "Design Dream. Pojedynek na wnętrza". Prowadzącą będzie wokalistka Anna Wyszkoni, która skomentowała swój udział w designerskim show.

Rodzice mogą nawet nie wiedzieć, co ksiądz dał do podpisania ich dzieciom. Do sieci trafiło zdjęcie „oświadczenia”Rodzice mogą nawet nie wiedzieć, co ksiądz dał do podpisania ich dzieciom. Do sieci trafiło zdjęcie „oświadczenia”Czytaj dalej

- Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska - mówiła nowa prowadząca programu Polsatu Anna Wyszkoni.

Możliwe, że nieco bliższa odbiorcy tematyka sprawi, że format może okazać się strzałem w dziesiątkę i przyciągnie przed ekrany równie dużą i oddaną publiczność, jak ta którą gromadzi "Nasz nowy dom" Katarzyny Dowbor. 

Nowy program już na wiosnę zagości w ramówce Polsatu

Stacja nie zdecydowała się jeszcze przekazać dokładniejszych informacji na temat premiery "Design Deam. Pojedynek na wnętrza". Wiadomo jedynie, iż format prowadzony przez Annę Wyszkoni pojawi się w wiosennej ramówce. Nie podano jednak ani dnia emisji, ani jej planowanej godziny.

Wirtualne Media informują, że sezon będzie składał się jedynie z sześciu odcinków. Program oparty jest na licencji zagranicznej, a jego forma i elementy rywalizacji mogą okazać się dla widza wyjątkowo atrakcyjne.

W każdym z odcinków występować będzie szóstka projektantów chcących sprawdzić swoje siły. Bohaterowie odcinka udostępniają swoją przestrzeń do aranżacji oraz mówią, czego oczekują od metamorfozy.

Następnie w wiernych boksach-kopiach urządzanego wnętrza, specjaliści występujący w programie będą pokazywać swoje pomysły na zmianę. Jednego z projektantów będzie odrzucać jury. Zwycięzcę odcinka wybierać będą bohaterowie odcinka.

Po 7 latach królowania w Polsacie "Nasz nowy dom" zostanie zdetronizowany?

Katarzyna Dowbor, widząc te doniesienia, może czuć się zaniepokojona. Program o podobnej tematyce już niedługo może zacząć odbierać jej nieco widowni. W czasie, gdy dziennikarka prowadzi remonty na dużą skalę, program prowadzony przez Annę Wyszkoni będzie zdecydowanie bliższy codzienności i możliwością zmian przysłowiowego "Kowalskiego".

Źródło: Wirtualne Media

Artykuły polecane przez redakcję WTV: