. Nasz nowy dom, screen z programu
Źródło: Nasz nowy dom, screen z programu
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 23 Września 2020

Prowadząca "Nasz nowy dom" bardzo martwi się o swoje dziecko. Media mówią o kryzysie

Prowadząca "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor, rzadko wtrąca się w życie swojego dziecka. Jest jednak bardzo zmartwiona tym, co dzieje się w jego małżeństwie. Zaczęło się od... urządzania domu.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska znaleźli nowy dom i już mają problem z jego urządzeniem - oboje mają różne wizje tego, jak powinno wyglądać miejsce, w którym będą żyć. Nie jest to jednak jedyny konflikt, jakim żyje para.

Kiedy Michał Szpak obrócił fotel, opadła mu szczęka. Myślał, że słuchał mężczyzny, niespodziewane sceny w Kiedy Michał Szpak obrócił fotel, opadła mu szczęka. Myślał, że słuchał mężczyzny, niespodziewane sceny w "The Voice of Poland"Czytaj dalej

Dziecko prowadzącej "Nasz nowy dom" ma problem we własnym domu

Przez 10 lat para mieszkała na Wilanowie i dopiero niedawno zaczęła rozglądać się za nowym lokum. Decyzja o zakupie domu została podjęta spontanicznie i okazała się niewypałem. Początkowa radość z możliwości dowolnego urządzenia domu zmieniła się w niekończący się konflikt. W ułagodzeniu go nie pomogła nawet zatrudniona przez parę projektantka wnętrz. Każdego dnia wszystko zaczynało się od nowa.

Aż trudno uwierzyć. Protest pod Sejmem przybrał niespodziewany obrót, w ruch poszła kapustaAż trudno uwierzyć. Protest pod Sejmem przybrał niespodziewany obrót, w ruch poszła kapustaCzytaj dalej

Konflikt tylko się zaognia

Konflikt w domu wychodzi również poza niego. Po premierze "W łóżku z rabusiem" Maciej Dowbor pojawił się przy swojej żonie, wręczył jej jednak do ręki jedynie nędzny wiecheć, jak skomentowała Joanna, nie wiadomo, czy żartując, czy mówiąc serio. Mąż Koroniewskiej nie był z kolei zachwycony zażyłością Joanny i dyrektora Teatru Komedia, w którego objęciach się znalazła.

Na 200. odcinek, Na 200. odcinek, "Nasz nowy dom" przygotował prawdziwą niespodziankę. Uczestniczka była zachwyconaCzytaj dalej

By uspokoić sytuację, Katarzyna Dowbor postanowiła pomóc swoim dzieciom i wcieli się, tym razem prywatnie, w rolę, którą pełni w programie "Nasz nowy dom".

- Dom powinien być azylem i oazą spokoju. Warto mieć dom, o jakim się marzy. Trzeba kochać te własne kąty, bo teraz tak dużo czasu w nich przebywamy - mówi dziennikarka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czołowy dziennikarz TVP Info ordynarnie o koleżance po fachu. Wytknęła mu kłamstwo
2. Magda Gessler nigdy nie robi jej inaczej. Wybitna galaretka z kurczakiem i zaskakującym dodatkiem
3. "Doda też zarabia ciałem". Przed premierą "Dziewczyn z Dubaju" piosenkarka poddana ostrej krytyce

źrodło: [pomponik.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urządzenie połknęło kartę i nie wydało pieniędzy. Co zrobić, gdy bankomat zatrzymuje kartę?
  2. Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?
  3. Niepełnosprawny pan Kazimierz wypadł z wózka, podczas nagrań, o pomoc prosił zdecydowanie zbyt długo. Porażająca sprawa nagłośniona przez Polsat
  4. Po wejściu do mieszkania sprawdź jedną rzecz. Złodzieje mają nowy sposób
  5. Magdalena Ogórek wolałaby nie wspominać o starym nagraniu. Okrąża internet
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem