Nasz nowy dom Polsat. Gmina CiechanowiecŹródło: Gmina Ciechanowiec
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 23 Lipca 2020

Pani Beata rozpoczęła nowe życie dzięki ekipie "Nasz nowy dom". Doszło do dramatu, ktoś podpalił cały jej dobytek

"Nasz nowy dom" to program, który odmienił życie pani Beaty z Antonina w województwie pomorskim. Niestety, w ciągu jednej nocy wszystko poszło na marne za sprawą podpalacza.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję, zajmie się nim prokuratura i sąd. Odpowie za zniszczenie mienia znacznej wartości. Przyznał się do winy.

Niesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizjęNiesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizjęCzytaj dalej

"Nasz nowy dom" pomógł pani Beacie

Historia pani Beaty z Antonina jest bardzo smutna. Matka dwójki dzieci, która miała bardzo ciężkie doświadczenia ze swoim mężem, musiała się rozwieść, ze względu na to, jak była traktowana oraz zaniedbywana. - Partner nie opłacał rachunków za mieszkanie, nie dbał o spłatę kredytów i nie szanował swoich bliskich. Na domiar złego nadużywał alkoholu i wszczynał awantury - opisywano jej sytuację w programie. W 2017 roku wytypowano ją do pomocy, jaką otrzymała od producentów programu "Nasz nowy dom". - Pani Beata to bardzo urocza i ciepła osoba, jej synowie są bardzo dobrze wychowani. Pamiętam jacy byli szczęśliwi, gdy wchodzili do nowego domu – wspomina Katarzyna Dowbor, prowadząca program, która spotkała panią Beatę na planie. - Szczęście w nieszczęściu, że nie było ich w domu w czasie pożaru. Nie rozumiem, jak można być tak podłym i podpalić komuś dom. Chciałabym, żebyśmy mogli zrobić dla tej rodziny coś jeszcze raz – dodaje Dowbor.

Joanna Kurska ujawniła zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział. Dlaczego postanowiła tak działać?Joanna Kurska ujawniła zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział. Dlaczego postanowiła tak działać?Czytaj dalej

Wyremontowany dom spłonął w pożarze wywołanym celowo przez znanego rodzinie mężczyznę, który przychodził często pomagać w przydomowych sprawunkach. Nie wiadomo, jaki był motyw działania sprawcy, który odpowie za swój czyn przed sądem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zła informacja dla posiadaczy umów o pracę. Zapowiedź DGP budzi niepokój
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Rządowy program okazał się wielkim hitem. Już ponad 10 tys. wniosków, też możesz się załapać na 5000 zł

Wkrótce po pożarze ruszyła zbiórka pieniędzy na odbudowę domu pani Beaty. - Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar strawił w całości budynek mieszkalny rodziny zamieszkałej w Antoninie. Samotna matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową i całe wyposażenie znajdujące się we wnętrzu domu. - czytamy w komunikacie Gminy Ciechanowiec, opublikowanym na Facebooku. - Pomoc na odbudowę domu można przekazać na specjalne konto założone przy Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu: Nr 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem „Dla Beaty” - apeluje urząd. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Jackowski miał wizję, która budzi dreszcze. Widział ogromną katastrofę, dalej jest tylko gorzej
  2. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Zaraz się zacznie, wybuchnie ogromny pożar
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel

Źródło: Polsat News