nasz nowy dom. YouTube.com/Polsat/Screen z programu "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan"Źródło: YouTube.com/Polsat/Screen z programu "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan"
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 22 Sierpnia 2020

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasa

"Nasz Nowy Dom" jest programem emitowanym na antenie Polsatu. Powstał z myślą zmiany warunków życia osób potrzebujących. Jedna z bohaterek przeżyła niedawno dramat, który wstrząsnął całą Polską. Kobieta padła ofiarą podpalacza, który doszczętnie zniszczył jej lokum. Okazuje się, że powód był naprawdę trywialny i na pewno nie powinien nikogo popchnąć do tak straszliwego czynu.

"Nasz Nowy Dom" to program, który ma na celu zmianę warunków życia osób zgłaszających się. W każdym odcinku remontowany jest dom lub mieszkanie polskich rodzin. Uczestnicy są wysyłani na wczasy, podczas gdy ekipa remontowa zajmuje się wszystkim w ciągu 5 dni.

Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiUwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiCzytaj dalej

Była uczestniczka, Pani Beata zaczęła nowe życie własnie, dzięki programowi. Ma dwóch synów, a nowy dom zmienił dosłownie wszystko. Sama Katarzyna Dowbor wspominała, że bohaterka "Naszego Nowego Domu" jest niezwykle dobrą osobą, która z radością dbała o to, co otrzymała. Jednocześnie jej dzieci miały wspaniałe warunki do życia i nauki, co dla samotnej matki było ogromnym szczęściem. Jednak sielanka nie trwała długo. 18 lipca 2020 roku doszło do tego niewyobrażalnego incydentu. 54-letni sąsiad podpalił całą posiadłość.

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor zdruzgotana dramatycznymi zdarzeniami

Katarzyna Dowbor była zszokowana i zrozpaczona, gdy dowiedziała się o całej sprawie. Pani Beata podczas pożaru jakimś cudem znajdowała się poza domem, ponieważ dorabiała jako kelnerka. W tym samym czasie jej dzieci nocowały u dziadków. Niestety w środku znajdował się ich ukochany kotek, który wraz z pożarem stracił życie. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Co się dzieje z Komorowskim? Drastycznie schudł, chodził o lasce
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Waldemar Kraska ujawnił, czemu Szumowski zrezygnował. Wygodna wymówka?

"Nasz Nowy Dom" zmienił życie Pani Beaty, jednak komuś to przeszkadzało. Według ustaleń "Interwencji", podpalaczem był sąsiad Józef H., który w przeszłości był już karany. Spędził on aż 11 lat w więzieniu za włamania i drobne kradzieże. Pani Beata pomagała sąsiadowi zdobyć mieszkanie komunalne. Zatrudniała go również do drobnych pomocy i robót w swoim ogrodzie. Pytanie, skąd zamiast wdzięczności, tak okrutny i nieludzki incydent? Bohaterka programu ujawniła, że był Józef H. był nieszczęśliwie zakochany. 

30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagował30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagowałCzytaj dalej

- Chodził po mieście i opowiadał, że on to robił, bo szykował sobie tutaj miejsce. Chciał sobie ze mną życie ułożyć. Nie dawałam mu żadnych znaków, traktowałam go jako osobę potrzebującą pomocy. Moim zdaniem on chciał się zemścić, odegrać, że nie wyszło po jego myśli - mówiła Pani Beata. 

"Nasz Nowy Dom" nie zapomina o swoich uczestnikach, nawet w niedoli. Na szczęście Katarzyna Dowbor zaoferowała po raz kolejny swoją pomoc, w rozmowie z Plejadą: "Z tego co wiem, nasza pani producent prowadzi już rozmowy z władzami stacji. Polsat jest bardzo przejęty tą tragiczną sytuacją i zdecydowany na to, by pomagać. Pomóc raz i nie podać później tym osobom ręki, byłoby nietaktem. Czujemy się za te rodziny odpowiedzialni i chcielibyśmy dla nich jak najlepiej, bo na to zasługują" - mówiła.

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się screen urywka programu "Nasz Nowy Dom", dostępny na platformie YouTube.com/Polsat "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan".

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwo
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Niemal cała Polska objęta alertami, będzie bardzo niebezpiecznie. Wydano ostrzeżenia
  4. Krzysztof Kononowicz znęcał się nad szczeniakiem podczas "patostreamu"? Skandaliczne nagranie
  5. Ogromna awaria w TVP, spaliły się serwery. "Emisja zagrożona", internauci komentują
  6. Już się zaczęło, żywioł uderzył bezlitośnie. Nagranie z polskiego miasta przyprawia o ciarki

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!