"Nasz nowy dom" doczekał się konkurencji ze strony telewizji TVN.. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 15 Września 2020

Stało się, Katarzyna Dowbor musi się przygotować. 5 października wszystko się okaże

"Nasz nowy dom" już wkrótce doczeka się konkurencji ze strony telewizji TVN. Z wolna osiągająca status kultowej produkcja Polsatu od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Wobec swego ogromnego sukcesu reality show, którego twarzą pozostaje Katarzyna Dowbor, doczeka się swego odpowiednika w TVN-ie. Program ma poprowadzić Dorota Szelągowska.

"Nasz nowy dom" gości na antenie Polsatu nieprzerwanie od jesieni 2013 roku. Popularny wśród odbiorców program doczekał się niemal 200 odcinków, a jego średnia oglądalność nadal oscyluje w granicach 1,5 mln widzów. Rozpoczynająca się jesień jak co roku przyniosła prezentowane przez największe telewizyjne stacje ramówki, w których nie zabrakło znanych szlagierów, jak i kilku produkcyjnych nowości. Sukcesu Polsatu najwyraźniej pozazdrościł nieco TVN.

Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie wytrzymaliCzytaj dalej

"Nasz nowy dom" z konkurencją ze strony TVN

Popularna formuła polsatowskiej produkcji, według której prowadząca wraz z ekipą remontową oraz architektami odmienia warunki życiowe rodzin szczególnie dotkniętych przez los, zaowocowała siedmioma latami imponujących sukcesów osiąganych przez reality show. Słowa "wyremontujemy wasz dom" zna chyba każdy, kto choćby sporadycznie pozwala sobie na włączenie telewizora. I choć tematyka remontowa gości u wielu polskich nadawców, żadna z produkcji nie powtórzyła jeszcze sukcesu programu prowadzonego przez Katarzynę Dowbor.

Obrazy WTV"Wiadomości" odpłynęły. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?Czytaj dalej

Wkrótce dokonać tego może jednak TVN. Jak wskazuje "Super Express", 5 października na antenie stacji pojawi się show zatytułowane "Totalne remonty Szelągowskiej". Twarzą nowej produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zostanie Dorota Szelągowska, do tej pory prowadząca m.in. "Domowe Rewolucje". Zarówno program Polsatu, jak i szykowany na jesień jego odpowiednik po stronie TVN-u najwyraźniej będą miały liczne punkty styczne, czym zdaniem "SE" "Szelągowska nadepnęła na odcisk Dowbor".

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Przy następnej wizycie w McDonald's zamów niestandardowe frytki. Wystarczy poprosić o 1 rzecz, niebywała różnica w smaku

W opisie nowej produkcji czytamy: "Tym razem najpopularniejsza w kraju projektantka wnętrz przeprowadzi spektakularne remonty, które odmienią życie bohaterów programu. Poznamy aż dziesięć niezwykłych osób, które na co dzień poświęcają się dla innych. Metamorfoza domu lub mieszkania będzie prezentem od ich bliskich. [...] Dorota Szelągowska wyremontuje całe domy i mieszkania! Na to zadanie wraz ze swoją niezawodną ekipą będzie miała jedynie tydzień. Czy uda im się wspólnie przygotować niespodziankę i zaskoczyć bohaterów?". Całość, trzeba przyznać, brzmi jakby znajomo.

Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"Czytaj dalej

Dorota Szelągowska na Instagramie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybierasz się na grzybobranie? Zamiast z koszem borowików możesz wrócić do domu z surową karą
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źrodło: "Super Express" / Instagram