Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor Polsat. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 10 Września 2020

Prowadząca "Nasz nowy dom" Polsatu po raz pierwszy o swoim dzieciństwie. "Musieliśmy sobie radzić"

Prowadząca "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor otwarcie opowiedziała o swoim dzieciństwie. Była to pierwsza tego typu deklaracja dziennikarki Polsatu. W rozmowie z portalem Gazeta.pl, w ramach cyklu "Mamy Moc" mówiła też o swoim macierzyństwie.

Katarzyny Dowbor nie trzeba nikomu przedstawiać. Dziennikarka przez wiele lat budowała swoją karierę. Program "Nasz nowy dom" przyniósł jej popularność. Wspólnie z ekipą telewizji Polsat przejechała niemal cały kraj. Dzięki niej potrzebujące rodziny dostają szansę na nowe, lepsze życie. Wspólnie z grupą remontową potrafi odnowić nawet najbardziej zaniedbane mieszkanie. Zapracowana reporterka jest też szczęśliwą babcią. Sama doświadczyła zarówno wczesnego, jak i późnego macierzyństwa.

12-letni chłopiec z autyzmem zbudował Titanica z klocków Lego. Jak oceniacie jego pracę?12-letni chłopiec z autyzmem zbudował Titanica z klocków Lego. Jak oceniacie jego pracę?Czytaj dalej

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor wprost o dzieciństwie: "Idziesz na podwórko i wracasz, jak cię zawołam"

W rozmowie z przedstawicielką Gazety.pl wskazywała, że została mamą w wieku 19 lat. Katarzyna Dowbor była wówczas na pierwszym roku studiów. Prowadząca "Nasz nowy dom" beztrosko podchodziła do macierzyństwa. Obowiązki wobec malucha zajmowały jej niemal cały dzień. Odcisnęło to swoje piętno na młodzieńczym okresie dziennikarki Polsatu. Tłumaczyła dla Gazety.pl, że mama nie powinna być nadopiekuńcza wobec swoich pociech.

Pacjent czekający kilka godzin w szpitalnej poczekalni zmarł. Zaniedbanie i bagatelizowanie człowieka potrzebującegoPacjent czekający kilka godzin w szpitalnej poczekalni zmarł. Zaniedbanie i bagatelizowanie człowieka potrzebującegoCzytaj dalej

Prezenterka opowiedziała, jak wyglądało jej dzieciństwo. Porównała je do dzisiejszych praktyk wychowawczych. Prowadzącą "Nasz nowy dom" deklaruje, że szybko stała się zaradnym i pracowitym człowiekiem. - Gdy sobie przypominam, jak moi rodzice mnie wychowywali, mówię o moim pokoleniu, to było w zasadzie tak: pajda chleba do ręki, idziesz na podwórko i wracasz, jak cię zawołam przez balkon. I musieliśmy sobie radzić i wyrośliśmy na w miarę zaradnych ludzi. Teraz próbujemy naszym dzieciom zaplanować całe dzieciństwo, co do minuty - tłumaczyła dziennikarce Gazety.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

"Nasz nowy dom" Polsatu pozwala Katarzynie Dowbor na wspieranie biednych rodzin, ktorych nie stać na samodzielne pokrycie kosztów remontu. W ostatnim czasie ekipa medium postanowiła pomóc samotnemu ojcu, który wychowuje dwójkę dzieci. Jego nieruchomość składa się zaledwie z jednego pokoju i kuchni. Brud, pleśn i brak toalety stanowi przykrą codzienność Szewczyków. Już w najbliższej przyszłości będziemy mogli zobaczyć kolejne efekty ciężkiej pracy całej grupy Dowbor.

Co dalej z Co dalej z "Milionerami"? Teleturniej jest w ciężkiej sytuacji, ujawniono zatrważające daneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pieniędzy zza granicy nie przywieziesz już tak dużo jak wcześniej. Polacy polegną w walce z podatkami
  2. Patrycja nie żyje, jej partner zrobił jej niesłychaną krzywdę. Na jaw właśnie wyszły porażające fakty
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Źródło: [Gazeta.pl]