nasz nowy dom. YouTube.com/Polsat "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan".
Źródło: YouTube.com/Polsat "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan".
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 5 Września 2020

Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie "Nasz nowy dom", Katarzyny Dowbor. Nie żyje inna uczestniczka

"Nasz nowy dom" to program Polsatu, który ma zmienić oblicze polskich domów. W jednym z odcinków bohaterką była pani Irena, która niestety chwilę później po zakończeniu emisji zmarła. Katarzyna Dowbor naprawdę wiele przeżyła, nie tylko w życiu prywatnym, ale również podczas realizowania produkcji.

Znana dziennikarka jeździ z ekipą remontową i realizacyjną po całej Polsce. Potrzebującym remontuje domy lub mieszkania. Niestety spotykają ją także przykre momenty, jak nieżyczliwość sąsiadów czy śmierć uczestników.

Mieszkańcy i strażacy nie mogli uwierzyć własnym oczom. Służby nie nadążają, dramatyczna noc dla tysięcy PolakówMieszkańcy i strażacy nie mogli uwierzyć własnym oczom. Służby nie nadążają, dramatyczna noc dla tysięcy PolakówCzytaj dalej

"Nasz nowy dom" program Polsat. Uczestniczka nie żyje

W pewnym odcinku zrealizowano odnowienie i remont mieszkania Ireny Młyńskiej-Cuch, która wyjątkowo była w potrzebie. Kobieta przeszła wyjątkowo ciężkie chwile, miała dwa udary oraz zawał serca. Od tamtego czasu poruszała się na wózku inwalidzkim. Lokum, które zamieszkiwała w żaden sposób nie było przystosowane do nowej sytuacji, w jakiej się znalazła. Remont miał nie tylko zmienić jej warunki życia, ale również znacznie to życie ułatwić.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Surówka z kalafiora bijąca rekordy popularności, nie musisz go nawet gotować, smak mówi sam za siebie

Dzięki pomocy Katarzyny Dowbor i programowi "Nasz nowy dom" mieszkanie pani Ireny zmieniło się w raj, zmieniając się w miejsce w pełni przystosowane dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Na nieszczęście prowadzącej i najbliższych pani Ireny, niedługo po realizacji doszło do tragedii. Uczestniczka zmarła.

Katarzyna Dowbor postanowiła powiedzieć o swoich odczuciach dotyczących zmarłej uczestniczki programu "Nasz nowy dom". Warto przypomnieć, że do przykrego zdarzenia doszło w kwietniu.

Absurdalny materiał TVP. Nagle za prowadzącym ukazała się grafika, przez którą wielu widzów oniemiałoAbsurdalny materiał TVP. Nagle za prowadzącym ukazała się grafika, przez którą wielu widzów oniemiałoCzytaj dalej

- Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy jej nie zapomnę - napisała Katarzyna Dowbor.

"Nasz nowy dom" choć z założenia jest programem bardzo pozytywnym, to nie sposób uniknąć spraw ludzkich i życiowych. 18 lipca inna uczestniczka padła ofiarą podpalacza, który właśnie usłyszał zarzuty. Podpalił cały piękny i wyremontowany dom ze zwykłej zazdrości, tym samym pozbawiając bytu samotną matkę z dziećmi. Mężczyzna usłyszał właśnie zarzuty i przyznał się do winy. Wieść o tragicznym incydencie obiegła cały kraj. Gdy do Katarzyny Dowbor dotarły informacje na ten temat, była zdruzgotana. Od razu zaoferowała pomoc.

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się screen urywka programu "Nasz nowy dom", dostępny na platformie YouTube.com/Polsat "Nasz nowy dom 10 - Odcinek 4 - Plan".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niedziela handlowa nie wypada zbyt często. Dziś zakupy zrobisz, ale nie wszędzie
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy