nasz nowy dom. Kadr z programu "Nasz nowy dom" - 124. odcinekŹródło: Kadr z programu "Nasz nowy dom" - 124. odcinek
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 5 Sierpnia 2020

Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w "Nasz nowy dom". Uczestniczka przeżyła coś znacznie gorszego, polały się łzy

"Nasz nowy dom" to program uwielbiany przez wielu Polaków, głównie ze względu na swoją autentyczność. Niedawno media obiegła wieść o tragedii, jak spotkała Panią Beatę, jedną z bohaterek poprzedniej edycji. Sąsiad z zazdrości spalił jej dom. Okazuje się, że to nie jedyny dramat, jakiego widzowie mogli być świadkiem. Jedna z uczestniczek doznała okropnego cierpienia i postanowiła o nim opowiedzieć na wizji.

Program "Nasz nowy dom" ma na celu odmienić nie tylko polskie domy uczestników, którzy się do niego zgłaszają. Ma również zmienić i poprawić warunki bytowe, ale i życie tych, którzy tego potrzebują.

Protest pod Sejmem, tłum skandował przeciw Andrzejowi Dudzie. Posłanki własnym ciałem zabezpieczyły manifestującego przed zatrzymaniemProtest pod Sejmem, tłum skandował przeciw Andrzejowi Dudzie. Posłanki własnym ciałem zabezpieczyły manifestującego przed zatrzymaniemCzytaj dalej

"Nasz nowy dom": Dramat innej uczestniczki

Kiedy Katarzyna Dowbor usłyszała historię uczestniczki 124. odcinka programu, nie mogła powstrzymać łez. Kobieta była ofiarą przemocy ze strony swojego męża i notorycznie bita. Najgorszym wątkiem w opowieści były szczegóły. Mąż pobił ją dotkliwie krzesłem po plecach i również polewał wrzątkiem. 

Po dekadach występów wysokość emerytury Maryli Rodowicz zasmuca. Nie może odpocząć, wciąż musi pracowaćPo dekadach występów wysokość emerytury Maryli Rodowicz zasmuca. Nie może odpocząć, wciąż musi pracowaćCzytaj dalej

 - Złapał krzesło i uderzył mnie w plecy. (...) Mąż nadużywał alkoholu. (...) Oblał mnie wrzątkiem, przez co miałam poparzoną rękę - mówiła z przerażeniem Pani Hanna w programie "Nasz nowy dom".

Dodatkowo Pani Hanna wychowuje córkę Milenę chorą na dziecięce porażenie mózgowe. Wychowuje ją samotnie, a dziewczyna ma problemy m.in. z utrzymaniem równowagi i uszkodzony centralny układ nerwowy. Bohaterka programu nie tylko musiała poradzić sobie z traumami z przeszłości z powodu byłego męża, ale również z ciężkim życiem związanym z ciągłą opieką nad niepełnosprawną córką. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rząd od 1 września wprowadza nowy obowiązek dla Polaków. Wielu będzie niezadowolonych
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie ręki

Choć dotychczas życie było dla Pani Hanny bardzo trudne, to ostatecznie udało jej się wyjść za mąż po raz drugi i ułożyć sobie życie. Znalazła człowieka kochającego i troskliwego, który wyjątkowo o nią dba. Jej los również odmienił program "Nasz nowy dom", w którym to Katarzyna Dowbor wyremontowała lokum uczestniczki ułatwiając codziennie funkcjonowanie, a przede wszystkim podnosząc standard życia rodziny.

 - Teraz pani Hania ma wymarzone warunki do mieszkania. Aż miło patrzeć, gdy do kogoś w końcu uśmiecha się los - pisał jeden z internautów.

"Nasz nowy dom" wyremontował też dom Pani Beaty z Antonina, która jest samotną matką dwóch synów. Choć życie miało być już dla niej tylko wspaniałe, to spotkała ją prawdziwa tragedia. 23 lipca Katarzyna Dowbor poinformowała fanów za pomocą swoich social mediów, o pożarze, który doszczętnie zniszczył dom Pani Beaty. Wzniecił go zazdrosny sąsiad, który nie mógł znieść faktu odrzucenia jego prób starania się o związek z kobietą. Na szczęście nikt nie znajdował się wtedy ani na posesji, ani w domu, oprócz ukochanego kota. 

Na zdjęciu wyróżniającym możemy zobaczyć fragment odcinka 124., w którym właśnie bohaterką była dzielna Pani Hania. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Wpis Trumpa usunięty z Facebooka. “Szerzenie dezinformacji”
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Otrzymałeś tajemniczą przesyłkę z Chin? Policja alarmuje, trzeba szybko się z nimi skontaktować
  6. Sprzedaje pamiątki w Kołobrzegu. Turyści potraktowali ją okropnie, skandal i wstyd