Nasz nowy dom Polsat, Katarzyna Dowbor. Nasz nowy dom, screen z programuŹródło: Nasz nowy dom, screen z programu
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Września 2020

Dramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencję

Nasz nowy dom to jedna z najważniejszych pozycji w nowej ramówce telewizji Polsat. Katarzyna Dowbor po raz kolejny ruszyła na pomoc potrzebującym rodzinom. Ta, przedstawiona w pierwszym odcinku nowego sezonu, znalazła się w szczególnie tragicznej sytuacji.

W premierowym odcinku nowego, już 15. sezonu programu Nasz nowy dom, widzowie mogli zobaczyć, w jakiej sytuacji znalazła się Pani Maria z córkami: Nikolą i Niną. Katarzyna Dowbor nie bez powodu postanowiła pomóc akurat im. W nienadającym się do zamieszkania domu nie było praktycznie niczego, poza stwarzającą zagrożenie dla życia i zdrowia instalacją elektryczną. Jakby tego było mało, bohaterki odcinka miały za sobą serię rodzinnych tragedii.

Podczas festiwalu w Opolu Maryla Rodowicz zrobiła coś niespodziewanego. Wielu było zaskoczonychPodczas festiwalu w Opolu Maryla Rodowicz zrobiła coś niespodziewanego. Wielu było zaskoczonychCzytaj dalej

Nasz nowy dom. Polsat wyemitował pierwszy odcinek nowej serii, Katarzyna Dowbor udała się do Gołkowic Górnych

Pani Maria, której pomóc postanowiła Katarzyna Dowbor, wychowuje samotnie dwie córki. Matka bohaterki zostawiła jej drewniany dom w Gołkowicach Górnych, położonych w malowniczej dolinie Dunajca. Niestety, posiadłość nie nadawała się do zamieszkania.

Nie było w niej nawet podłóg, nie mówiąc już o ogrzewaniu. Dach przeciekał a instalacja eletryczna stanowiła realne zagrożenie dla życia i zdrowia Pani Marii i jej córek. W domu brakowało łazienki i toalety, a stan kuchni pozostawiał wiele do życzenia.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Cudowna kompozycja smaków. Pyszna surówka z jabłka, selera i żurawiny

- Stan tego domu mnie naprawdę przeraził, w tym domu trzeba zrobić tak naprawdę wszystko, a właściwie najłatwiej byłoby ten dom zburzyć i zbudować go od nowa - przyznała Katarzyna Dowbor.

Gwiazda programu Gwiazda programu "Koło Fortuny" stała się ofiarą kpin. W końcu nie wytrzymałaCzytaj dalej

Tragedię rodziny dopełniła choroba jednej z dziewczynek. Jeszcze w czasie, kiedy Pani Maria rozwodziła się ze swoim uzależnionym od alkoholu partnerem, u Nikoli wykryto białaczkę. Leczenie zrujnowało Panią Marię zarówno psychicznie, jak i finansowo. Niedługo później okazało się, że razem z dziewczynkami musi opuścić socjalne mieszkanie.

Na szczęście dom został wyremontowany przez ekipę. Jego metamorfozy podjął się Wiesiek Nowobilski, który sam jest Góralem. Premiera odcinka miała miejsce w środę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po 81 latach odkryto niebywały skarb. Znaleziono go w belce stropowej podczas remontu domu
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy