nasz nowy dom. Screen z programu "Nasz Nowy Dom" 10 - Odcinek 4Źródło: Screen z programu "Nasz Nowy Dom" 10 - Odcinek 4
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 4 Sierpnia 2020

Co dalej z ruiną domu i życiem bohaterki programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom"? Najnowsze doniesienia w sprawie

"Nasz nowy dom" najprawdopodobniej odbuduje lokum pani Beaty z Antonina. Kobieta, której dom wyremontowano wcześniej w programie padła ofiarą zazdrosnego sąsiada, który spalił jej cały dobytek. Katarzyna Dowbor ujawniła, że trwają rozmowy z producentami na temat powrotu ekipy do Antonina.

Historia pani Beaty z Antonina jest bardzo smutna. Matka dwójki dzieci, która miała bardzo ciężkie doświadczenia ze swoim mężem, musiała się rozwieść, ze względu na to, jak była traktowana oraz zaniedbywana. - Partner nie opłacał rachunków za mieszkanie, nie dbał o spłatę kredytów i nie szanował swoich bliskich. Na domiar złego nadużywał alkoholu i wszczynał awantury - opisywano jej sytuację w programie. W 2017 roku wytypowano ją do pomocy, jaką otrzymała od producentów programu "Nasz nowy dom".

Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem MorawieckimJarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem MorawieckimCzytaj dalej

- Pani Beata to bardzo urocza i ciepła osoba, jej synowie są bardzo dobrze wychowani. Pamiętam jacy byli szczęśliwi, gdy wchodzili do nowego domu – wspomina Katarzyna Dowbor, prowadząca program, która spotkała panią Beatę na planie. - Szczęście w nieszczęściu, że nie było ich w domu w czasie pożaru. Nie rozumiem, jak można być tak podłym i podpalić komuś dom. Chciałabym, żebyśmy mogli zrobić dla tej rodziny coś jeszcze raz – dodaje Dowbor.

"Nasz nowy dom" odbuduje lokum pani Beaty?

Mężczyzna został zatrzymany przez policję, zajmie się nim prokuratura i sąd. Odpowie za zniszczenie mienia znacznej wartości. Przyznał się do winy.

Jacek Kurski w centrum ogromnej afery. Zadziwiające doniesienia mediów, jak się wytłumaczą?Jacek Kurski w centrum ogromnej afery. Zadziwiające doniesienia mediów, jak się wytłumaczą?Czytaj dalej

Coraz bardziej prawdopodobne, że ekipa programu wróci do Antonina i odbuduje dom pani Beaty - Z tego co wiem, nasza pani producent prowadzi już rozmowy z władzami stacji - zdradziła w rozmowie z plejadą Katarzyna. Emisja programu odbyłaby się najprawdopodobniej przy okazji kolejnej edycji serii. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Wystarczył zaledwie miesiąc. Już 14 tys. Polaków zgłosiło się po 5 tys. zł, też możesz do nich dołączyć

Wkrótce po pożarze ruszyła zbiórka pieniędzy na odbudowę domu pani Beaty. - Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar strawił w całości budynek mieszkalny rodziny zamieszkałej w Antoninie. Samotna matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową i całe wyposażenie znajdujące się we wnętrzu domu. - czytamy w komunikacie Gminy Ciechanowiec, opublikowanym na Facebooku.

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się screen urywka programu "Nasz Nowy Dom", dostępny na platformie YouTube.com/Polsat "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
  2. Szumowski zapowiada ważną zmianę dot. maseczek w sklepach
  3. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  4. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  5. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  6. Chcą wprowadzić obostrzenia dla Polaków. Kolejny kraj zaniepokojony sytuacją epidemiologiczną w Polsce

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!