nasz nowy dom. YouTube.com/Polsat "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan".Źródło: YouTube.com/Polsat "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan".
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 2 Sierpnia 2020

Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie "Nasz nowy dom", Katarzyny Dowbor. Nie żyje inna uczestniczka

"Nasz nowy dom" to program Polsatu, który ma zmienić oblicze polskich domów. W jednym z odcinków bohaterką była pani Irena, która niestety chwilę później po zakończeniu emisji zmarła. Katarzyna Dowbor naprawdę wiele przeżyła, nie tylko w życiu prywatnym, ale również podczas realizowania produkcji.

Znana dziennikarka jeździ z ekipą remontową i realizacyjną po całej Polsce. Potrzebującym remontuje domy lub mieszkania. Niestety spotykają ją także przykre momenty, jak nieżyczliwość sąsiadów czy śmierć uczestników.

Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiemZmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiemCzytaj dalej

"Nasz nowy dom" program Polsat. Uczestniczka nie żyje

W pewnym odcinku zrealizowano odnowienie i remont mieszkania Ireny Młyńskiej-Cuch, która wyjątkowo była w potrzebie. Kobieta przeszła wyjątkowo ciężkie chwile, miała dwa udary oraz zawał serca. Od tamtego czasu poruszała się na wózku inwalidzkim. Lokum, które zamieszkiwała w żaden sposób nie było przystosowane do nowej sytuacji, w jakiej się znalazła. Remont miał nie tylko zmienić jej warunki życia, ale również znacznie to życie ułatwić.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Widzisz podobny znak obok swoich drzwi? Uwaga, policja ostrzega, możesz być w poważnym niebezpieczeństwie
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Nowy podatek zrobi z mięsa towar luksusowy? Niedługo wielu może nie być na nie stać

Dzięki pomocy Katarzyny Dowbor i programowi "Nasz nowy dom" mieszkanie pani Ireny zmieniło się w raj, zmieniając się w miejsce w pełni przystosowane dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Na nieszczęście prowadzącej i najbliższych pani Ireny, niedługo po realizacji doszło do tragedii. Uczestniczka zmarła.

Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu "Świat Według Kiepskich". Ma poważny problem z nałogiem przez epidemię?Czytaj dalej

Katarzyna Dowbor postanowiła powiedzieć o swoich odczuciach dotyczących zmarłej uczestniczki programu "Nasz nowy dom". Warto przypomnieć, że do przykrego zdarzenia doszło w kwietniu.

- Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy jej nie zapomnę - napisała Katarzyna Dowbor.

"Nasz nowy dom" choć z założenia jest programem bardzo pozytywnym, to nie sposób uniknąć spraw ludzkich i życiowych. 18 lipca inna uczestniczka padła ofiarą podpalacza, który właśnie usłyszał zarzuty. Podpalił cały piękny i wyremontowany dom ze zwykłej zazdrości, tym samym pozbawiając bytu samotną matkę z dziećmi. Mężczyzna usłyszał właśnie zarzuty i przyznał się do winy. Wieść o tragicznym incydencie obiegła cały kraj. Gdy do Katarzyny Dowbor dotarły informacje na ten temat, była zdruzgotana. Od razu zaoferowała pomoc.

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się screen urywka programu "Nasz nowy dom", dostępny na platformie YouTube.com/Polsat "Nasz nowy dom 10 - Odcinek 4 - Plan".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Życie babci z „Rodzinki.pl” miało wiele niespodziewanych zwrotów akcji. „W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty”
  2. Po wejściu do Biedronki mocno się zdziwisz. Już niedługo będą zmiany w sklepach
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
  5. Porażająca relacja indyjskiego księcia geja o "terapii" konwersyjnej i elektrowstrząsami. Mówi dość i otwarcie wyraża sprzeciw
  6. Zadziwiające sceny na żywo w Dzień Dobry TVN, prowadzący się nie popisał. Ekspertka nie ukrywała zażenowania
  7. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News