Katarzyna Dowbor i Dorota Szelągowska. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 1 Września 2020

"Nasz nowy dom" zagrożony? Już jutro Polsat wyemituje 200 odcinek, ale sukcesu Katarzynie Dowbor pozazdrościł TVN

Program „Nasz nowy dom” odniósł ogromny sukces. Fani pokochali Katarzynę Dowbor i jej ekipę remontową, która pomaga najuboższym w walce o własne cztery ściany. Sukcesu pozazdrościł Polsatowi TVN, który stworzył własny program – „Totalne remonty Szelągowskiej”.

Czy nowy pomysł TVN ma szansę zagrozić programowi „Nasz nowy dom”? Formuła „Totalnych remontów Szelągowskiej” do złudzenia przypomina program, który prowadzi Katarzyna Dowbor. Czy panie będą między sobą konkurowały?

42-letnia pogodynka zmarła niespodziewanie. Kilka dni temu napisała, że 42-letnia pogodynka zmarła niespodziewanie. Kilka dni temu napisała, że "jej mózg jest zepsuty"Czytaj dalej

Nowy sezon „Nasz nowy dom” jesienią

Tegoroczna jesień może zostać zaliczona do wyjątkowych. Z uwagi na przerwy w emisji programów związane z koronawirusem, nagle wszystkie formaty powracają właśnie teraz. Tak sytuacja ma miejsce z programem „Nasz nowy dom”, który startuje z 15. sezonem. Oznacza to świętowanie jubileuszu wyemitowania 200 odcinka. Wydaje się, że program Katarzyny Dowbor będzie musiał uporać się z konkurencją, którą ma zostać nowy pomysł TVN – „Totalne remonty Szelągowskiej”. Edward Miszczak, prezes TVN zapowiedział, że nowy program zadebiutuje już wkrótce.

„Totalne remonty Szelągowskiej” – nowy program nie tylko o remontach

Nowe fakty w sprawie, za którą skazano Tomasza Komendę. Porażające ustaleniaNowe fakty w sprawie, za którą skazano Tomasza Komendę. Porażające ustaleniaCzytaj dalej

W paru słowach nową premierę opisał Miszczak, który ujawnił program Doroty Szelągowskiej: „„Totalne remonty Szelągowskiej” to nie są tylko remonty, tylko historia ludzi, którzy przez całe życie myśleli nie o sobie, a o innych. Przychodzimy i zmieniamy ich życie” – powiedział.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie zapadła nieodwracalna decyzja. Wszyscy wstrzymali oddech, zaskakujące ustalenia
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Właśnie rozszerzyli program dotacji. 37 tys. zł dofinansowania z jednym tylko warunkiem

Widzowie programu poznają dziesięć osób, którzy całe swoje życie poświecili dla innych. Bohaterowie, nie będą wiedzieli, że wezmą udział w programie, gdyż zgłoszenia będą wysyłać ich bliscy. Nie zabraknie wzruszeń, szczęścia, łez i wielkich emocji.
 
Źródło: [telemagazyn.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Morawiecki w kinie bez maseczki. Tak, premier złamał zalecenie rządu
  3. Przykre sceny na antenie TVP Info. Padła sugestia, że dzieci dokonały prowokacji
  4. Niespodziewany rozłam w samym sercu Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński zainterweniuje?
  5. Pieniądze od rządu będzie trzeba oddać? Właśnie zaczęły się kontrole, ZUS patrzy beneficjentom na ręce
  6. Tragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcji