Źródło: Screeny z nagrania
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 12 Lutego 2020

Nastolatki z Ostródy zaatakowały starszego kolegę. Nagranie wyciekło do sieci

Nastolatki z Ostródy odpowiedzą przed sądem za atak na swojego starszego kolegę. Do pobicia doszło na oczach grupy młodych osób. Zdarzenie zarejestrowano.

Pobicie miało miejsce w środę 5 lutego. Dwie nastolatki napotkały swojego 20-letniego znajomego przed wejściem do miejscowego sklepu. Po krótkiej wymianie zdań zaczęły bić mężczyznę po całym ciele. Zdarzenie zostało nagrane, dzięki czemu policjantom udało się szybko zidentyfikować osoby zamieszane w bójkę.

Mieszkaniec Dolnego Śląska urządził szczeniakom piekło. Jeden z nich nie przeżyłMieszkaniec Dolnego Śląska urządził szczeniakom piekło. Jeden z nich nie przeżyłCzytaj dalej

Nastolatki tłumaczą się z pobicia

Zatrzymane kilka dni później dziewczyny przyznały się do zarzucanych im czynów. Jedna z nich dzień przed pobiciem skończyła 17 lat, przez co przed sądem odpowie jak osoba dorosła. Za występek grozi jej nawet do 3 lat więzienia. Rok młodszą koleżanką zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Napastniczki tłumaczyły, że zaatakowały swojego kolegę aby dać mu nauczkę. Miał w zły sposób wypowiadać się na temat ich wspólnej koleżanki.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny

2. Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widok

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Aktorka legendarnego serialu na TVP ma nowotwór w ostatnim stadium. Wystosowała poruszający apel do swoich fanów