Nagranie. Facebook/GlosWojewodzkiŹródło: Facebook/GlosWojewodzki
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 18 Lipca 2020

Kobieta nie wiedziała, że w windzie jest monitoring. Okropnie skrzywdziła małą dziewczynkę

Nagranie, udostępnione na Facebooku przez profil "Głos Wojewódzki" mrozi krew w żyłach. Choć strona pozostawia nas wyłącznie ze szczątkowymi informacjami na temat zarejestrowanej sytuacji, film bardzo szybko obiegł sieć i wywołał niemałe emocje.

Do tej pory nagranie zostało skomentowane ponad 10 tys. razy i podane dalej ponad 12 tys. razy. Widzimy na nim, jak kobieta wsiada do windy z małym dzieckiem i przy niezamkniętych jeszcze drzwiach uderza je w twarz. Zachowująca zaskakujący spokój w tej przerażającej sytuacji dziewczynka otrzymuje następnie jeszcze kilka razów.

Kościół stwierdził nieważność małżeństwa Jacka Kurskiego po 20 latach. Jak do tego doszło?Kościół stwierdził nieważność małżeństwa Jacka Kurskiego po 20 latach. Jak do tego doszło?Czytaj dalej

Nagranie z windy mrozi krew w żyłach

- Babcia kocha najbardziej. Czy zawsze tak jest? W tym wypadku babcia jest potworem, a przerażone dziecko nawet nie płacze. Kobietę zatrzymano i wszczęto wobec niej postępowanie - informuje zdawkowo profil "Głos Wojewódzki".

Już niebawem każdy Polak i Polka Już niebawem każdy Polak i Polka "wyspowiada" się urzędnikom. Kara za odmowę jest bardzo wysokaCzytaj dalej

Nagranie zostało zarejestrowane w Rosji i to właśnie na tamtejszych stronach możemy znaleźć jego dokładniejszy opis. Najprawdopodobniej po raz pierwszy film z windy w Krasnojarsku, opatrzony datą 14 czerwca tego roku, został udostępniony na platformie VKontakte.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy
2. Poznaliśmy plany rządu, szykują się zmiany. Chodzi o obostrzenia

Z relacji lokalnych mediów wynika, że kobieta nie mieszka we wspólnocie mieszkaniowej, w której doszło do incydentu. Po tym, jak nagranie okrążyło sieć, udało się ustalić jej tożsamość. Kiedy policja wezwała kobietę, ta miała nie być zdziwiona. Rosyjskie media nie informują, jakiego rodzaju więzy pokrewieństwa występują między napastniczką a dziewczynką.

Nagranie można zobaczyć m.in. pod tym adresem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrała
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko

Źródło: sib.fm

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News