Nagranie. Trójmiasto.pl/ScreenŹródło: Trójmiasto.pl/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 15 Sierpnia 2020

Jechał po Gdańsku samochodem, nagle otworzył drzwi, nie wiedział że jest nagrywany. Trwają poszukiwania kierowcy

Nagranie kierowcy trafiło do mediów społecznościowych. Mężczyzna w bezczelny sposób wyrzucał śmieci ze swojego samochodu. Odpady trafiały prosto na ulicę. Sprawca zdarzenia najpewniej nawet nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji, jakie może ponieść.

Przestrzeń publiczna często jest zaniedbywana. Każdy z nas powinien dbać o czystość swojego otoczenia. Niestety część Polek i Polaków bez zastanowienia wyrzuca na chodnik papierki, opakowania, ogryzki, a nawet maseczki. Warto podkreślić, że stanowi to brak szacunku nie tylko dla miejsca, w którym się żyje, ale też dla pracowników, którzy sprzatają ulice i podwórka. W ostatnim czasie do redakcji portalu Trójmiasto.pl zgłosił się oburzony czytelnik. 

Uczestniczka Projekt Lady za wszelką cenę nie chciała, by wyciekło. Do sieci trafiło bulwersujące nagranie, aż trudno uwierzyćUczestniczka Projekt Lady za wszelką cenę nie chciała, by wyciekło. Do sieci trafiło bulwersujące nagranie, aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

Nagranie kierowcy ujawniono mediom. Trwają poszukiwania sprawcy

Redaktorzy Trójmiasto.pl otrzymali nagranie uzupełnione krótką wiadomością. Mieszkaniec Gdańska nagrał jednego z kierowców. Mężczyzna w skandaliczny sposób potraktował miejską przestrzeń. Podczas prowadzenia pojazdu wyrzucał zgromadzone w nim śmieci. Dziennikarze lokalnego medium postanowili wesprzeć zawiadomione służby i rozpocząć poszukiwania sprawcy zdarzenia. Zaprezentowali dane samochodu z prośbą o informacje na temat jego właściciela.

Jak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego po kilku latach od nagłej śmierci? Uwagę przyciąga poruszający szczegół, nie wszyscy zauważyliJak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego po kilku latach od nagłej śmierci? Uwagę przyciąga poruszający szczegół, nie wszyscy zauważyliCzytaj dalej

Kierowca samochodu Audi A4 posiadał rejestrację z Zielonej Góry. Nagranie ze zdarzenia znajdziemy pod tym LINKIEM. Przypomnijmy, że wyrzucanie rzeczy z pojazdu stanowiło też zagrożenie dla ruchu drogowego. Pusty kubek mógł trafić w inny samochód, a nawet doprowadzić do kolizji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mnóstwo rannych, w tym dzieci. Zdjęcia z miejsca są straszne, trwa akcja ratownicza w Polsce
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec

Nagranie oraz nagłośnienie całej sprawy może stanowić przestrogę dla innych. Każdy, kto dopuszcza się podobnych czynów, powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji, jakie może ponieść. Zaśmiecanie terenów miejskich zagrożone jest niemałym mandatem. Ustalenie tożsamości kierowcy Audi dla funkcjonariuszy policji stanowi jedynie kwestię czasu. Niewykluczone, że dane mężczyzny mogły zostać uwiecznione na monitoringu miejskim.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z portalu Trójmiasto.pl z 15 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pożar, cały budynek w ogniu. Sytuacja jest poważna. Mamy wideo
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Pieniądze popłyną na konta kolejnej grupy. Rząd pracuje nad wsparciem finansowym
  4. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność
  5. Ksiądz Szymon Niemiec oskarżony o obrazę uczuć religijnych. Bulwersująca sprawa w sądzie
  6. Dramat na Pomorzu, są ranni. Wśród poszkodowanych dzieci

Źródło: [Trójmiasto.pl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!