Nagranie kierowcy jadącego pod prąd. materiały policyjneŹródło: materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Lipca 2020

Mrożące nagranie polskiej policji. Na drodze ekspresowej, niespodziewanie pojawiło się jadące pod prąd auto

Nagranie z Bielska Białej budzi głęboki niepokój. To, co wydarzyło się na drodze ekspresowej S1, powinno spotkać się z najsurowszą karą. Funkcjonariusze policji ujawnili relacje z niebezpiecznej sytuacji. Kierowca pojazdu mógł wywołać niebywałą tragedię.

Do poważnego naruszenia przepisów drogowych doszło w ostatnią sobotę. Na drodze S1 w Bielsku Białej 83-latek jechał pod prąd. Podczas prowadzenia omal nie spowodował wypadku. Na ujawnionym przez policję nagraniu widzimy, jak sekundy dzielą mężczyznę od staranowania innego kierowcy.

Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?Czytaj dalej

Nagranie z Bielska Białej mrozi krew w żyłach

Na ujęciu z wydarzeń, jakie rozegrały się na trasie S1 widzimy, jak przerażony kierowca, aby uniknąć wypadku zmienia past. Ustąpił tym samym jadącemu pod prąd seniorowi. Niestety w wyniku nagłego manewru doszło do zderzenia z pojazdem dostawczym.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. Są ofiary, żywioł nie miał litości. Nasi sąsiedzi walczą z dramatem

Nagranie umożliwiło policji ujęcie 83-letniego kierowcy seata. Przedstawiciele organów ścigania informują, że nikomu nie stała się krzywda. Za popełnione wykroczenia mężczyźnie grozi stracenie prawa jazdy oraz wysoka grzywna.

"Kiedy po zderzeniu się pojazdów 83-latek zorientował się, że jedzie „pod prąd” zawrócił i już zgodnie z kierunkiem jazdy zjechał z drogi ekspresowej odjeżdżając z miejsca zdarzenia. [...] Policjanci zatrzymali kierującemu seatem prawo jazdy. Był trzeźwy. [...] O jego losie zdecyduje niebawem bielski sąd" - czytamy w komunikacje śląskiej policji.

Link do nagrania znajdziecie TU.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Niejeden może im pozazdrościć. Wielu Polaków otrzymuje podwójną waloryzację
   2. Wybuch gazu w Grójcu. Trwa akcja ratunkowa, strażacy ewakuują budynek
   3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
   4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
   5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
   6. Fotoradar uwiecznił "najszybszy" samochód świata. Wskazał ponad 700 km/h

Źródło: [Policja Bielsko Biała]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News