Nagranie, które obiegło internet niepokoi.. Wykop/@sebsossjŹródło: Wykop/@sebsossj
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Lipca 2020

Matka upokorzyła dziecko, do sieci trafiło skandaliczne nagranie. Nietrzeźwa i wulgarna, poniżyła chłopca, własnego syna

Nagranie, które pojawiło się w sieci, zaniepokoi wielu. Użytkownicy portalu "Wykop" odkryli relacje jednej z matek, na których upokarza ona własne dziecko. Siedząc w pociągu, z alkoholem w ręku w skandaliczny sposób traktowała małego chłopca.

Jedna z użytkowniczek Instagrama postanowiła pokazać swoim obserwującym małego chłopczyka. Okazuje się, że jest on jej dzieckiem. Sposób, w jaki go traktowała, oburzył wielu internautów. Typowa "madka" z butelką piwa traktowała pociechę, jak przedmiot.

Mateusz Morawiecki znów pokazał, na co go stać, nie mógł sobie odpuścić. Mateusz Morawiecki znów pokazał, na co go stać, nie mógł sobie odpuścić. "Niech pan odbędzie debatę sam ze sobą"Czytaj dalej

Nagranie typowej "madki" z Instagrama oburzyło internautów

Na przedstawionych na "Wykopie" filmikach widzimy ujęcia z Instastories matki, która upokarzała własnego synka. Na siłe pokazywała obserwującym brudne stopy malucha, choć wyraźnie sobie tego nie życzył. - Wstydzisz się? To ciekawe, kto teraz ci te stopy umyje - wyśmiewa chłopca influencerka. Na nagraniu słyszymy, jak jej koleżanka wyśmiewa go, mówiąc, że "twoja du*eczka powinna ci je wyczyścić językiem". Następne relacje pokazywały, jak urlopowiczki bawią się, imprezują i piją duże ilości mocnego alkoholu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znów odleciał, chce zbierać po 10 zł za brak krawata. "Jest tu któraś pani w portkach?" - śmiejąc się, zapytał podczas kazania
2. Tragiczna wiadomość z rana. Michał Borowski nie żyje, wielki cios dla Polski

Płacz zawstydzonego chłopczyka wywoływał radość u nagrywającej go kobiety. Bez względu na jego reakcję szarpała go za nogę i przystawiała mu telefon do twarzy. Na kręconych filmikach widzimy, jak dziecko chowa się przed własną mamą. Odwraca się do niej plecami, jest czerwone od łez, a mimo to uczestnicy wycieczki dalej wyśmiewali go i pokazywali użytkownikom Instagrama. Relacja typowej "madki" została opublikowana przez użytkowników "Wykopu". Link do ujawnionych treści znajdziecie TU.

Przypomnijmy, że każdy człowiek, pomimo wieku, ma niezbywalną godność. Zarówno dziecko, jak i człowiek dorosły ma prawo do ochrony swojej prywatność oraz wizerunku. Skandaliczne zachowanie kobiety uprzedmiatawiało malucha, który powinien czuć się podmiotem, a nie lalką do szarpania i pokazywania na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zabytkowe samochody pod inwestycje. Nawet nie wiesz, ile możesz na nich zarobić
  2. Wybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe fakty
  3. Wrzuciła niemowlę do wody, wszystko się nagrało. W sieci zawrzało, internauci oburzeni zachowaniem kobiety
  4. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  5. Zobaczył siebie w Wiadomościach TVP. "Nawet nie znają mojego miejsca pracy"
  6. Niesamowite nagranie zdetonowania bomby atomowej nad ziemią. Kula gorącej plazmy niszczy wszystko na swojej drodze

Źródło: [Wykop]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News