Na Wspólnej. youtube/TVN series
Źródło: youtube/TVN series
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 29 Sierpnia 2020

Kuriozalna wypowiedź gwiazdy "Na Wspólnej". "Takie teksty są bzdurne i szkodliwe"

"Na Wspólnej", jako jeden z najpopularniejszych, wyprodukowanych przez TVN seriali, pozwolił wielu aktorom i aktorkom na debiut, bądź zawodowy rozwój. Doskonałym przykładem na to, jak bardzo zżyci z bohaterami pozostają widzowie, jest sytuacja Waldemara Obłozy, któremu zdarzyło się zostać zapytanym o problem alkoholowy... postaci, w którą się wciela. Jeżeli utożsamianie aktorów z ich rolami działa w obie strony, to problem może mieć koleżanka aktora z planu. Ilona Wrońska "zabłysnęła" ostatnio wyjątkową tezą.

Wspomniany Obłoza rzeczywiście, również w prywatnym życiu mierzył się z chorobą alkoholową. Jest jednak trzeźwy od ponad 20 lat. Mimo to jakiś czas temu został zapytany w galerii handlowej o... problem granego przez siebie bohatera. - Zdarzyła mi się sytuacja, że w galerii handlowej podeszła do mnie pani, oburzona spojrzała na mnie z pogardą i mówi: “Co, Roman? Pije się, co? Przestań chlać tę wódę, bo wpędzisz tę swoją ukochaną do grobu - wyznał na łamach "Faktu" aktor.

Powrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachPowrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachCzytaj dalej

Gwiazda "Na Wspólnej" ze zdumiewającą teorią

Jeżeli na sympatię wobec postaci wpływa również to, co odgrywająca ją osoba robi prywatnie, scenarzyści mogą mieć powody do zmartwień. Znana z telenoweli Ilona Wrońska w rozmowie ze swoimi fanami na Instagramie podzieliła się co najmniej kontrowersyjną refleksją. Zapytana o operacyjne leczenie nowotworu odpowiedziała: - Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale gdyby nie było wyjścia, to tak, ale zawsze będę traktować operacje jako ostateczność. Uczę się na doświadczeniach innych, że nie wszystkie guzy trzeba wycinać, bo da się je obkurczać lub zwapniać np. homeopatią. Przy zagrożeniu życia można też uciskać odpowiednie punkty na ciele, które mogą uratować komuś życie, a jednym z nich jest punkt nad górną wargą, pod nosem.

Nie zaplanowaliście przelewów przed weekendem? Klienci PKO BP, ING, BNP Paribas i Idea Banku mogą mieć problemyNie zaplanowaliście przelewów przed weekendem? Klienci PKO BP, ING, BNP Paribas i Idea Banku mogą mieć problemyCzytaj dalej

Wpis aktorki skomentować postanowił dr Paweł Kabata, chirurg. W jego, cytowanych przez "Wirtualną Polskę" słowach, jest wiele goryczy.

- Mam dziesiątki zdjęć rozpadających się nowotworów piersi leczonych ziołami i biorezonansem, całą listę chorych, którzy leczyli raka żołądka dietą i innymi czary-mary. Zapraszam każdego geniusza medycyny alternatywnej do uczestnictwa w chociaż jednej rozmowie z umierającym człowiekiem, który dopiero w ostatniej chwili swojego życia zrozumiał, jak głupio postąpił. [...] Nie znam Pani Ilony, ale takie teksty są bzdurne i szkodliwe - zareagował na wpis aktorki doktor.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo smutna wiadomość sprzed kilku chwil. Śmierć uderzyła nagle, fani w żałobie
2. Będą przyspieszone wybory parlamentarne? Ujawniono kulisy sporu w obozie władzy
3. Biedronka pilnie wycofuje trzy partie produktu. Może być niebezpieczny dla niektórych osób

- Pani Ilona rozumiem, skończyła medycynę, specjalizującą się w chirurgii onkologicznej/onkologii? Chyba jedyne co mogę zrobić, to poprosić o nieszerzenie takich szkodliwych i potencjalnie zagrażających życiu treści. Ktoś może Panią czytać i wyczuć guza w piersi, zamiast pójść na kontrolę, szukać porad jak tego guza uciskać lub co gorsza, używać nieskutecznych metod np. homeopatii (czyli zwykłej wody), co opóźni diagnozę i podejście leczenia ratującego życie - tak sprawę z kolei skomentowała blogerka Anna Cykowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja sądu. Aktywistka wyszła na wolność
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Pacjent upadł z bólu i wyszedł na czworaka. Po kilku godzinach czekania został wypisany
  4. Tadeusz Rydzyk jest chroniony przez prokuraturę? Dziennikarze dotarli do zdumiewających informacji
  5. "Czy minister sobie bimbał?" Ostre starcie na antenie Polsat News
  6. Polacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogo