"Na Wspólnej". Zadziwiająca metamorfoza jednego z aktorów.. YouTube/TVN SeriesŹródło: YouTube/TVN Series
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Września 2020

Co się stało z największą gwiazdą serialu "Na Wspólnej"? Jest nie do poznania

"Na Wspólnej" już od przeszło 17 lat jest nieprzerwanie emitowane na antenie telewizji TVN. Od tego czasu przez produkcję przewinęły się setki aktorów. Jeden z gwiazdorów serialu przeszedł dość zaskakującą metamorfozę. Robert Kudelski schudł niemal 20 kilogramów.

"Na Wspólnej" w telewizji TVN pojawiło się w 2003 roku i od niemal dwóch dekad pozostaje najchętniej oglądanym serialem prywatnego nadawcy. Jednym z najbardziej rozpoznawalnym aktorów, którzy występują w produkcji od samego jej początku, jest bez wątpienia Robert Kudelski. W rozmowie z "Super Expressem" serialowy Michał pochwalił się rezultatem dość zaskakującej metamorfozy, którą przeszedł w ostatnich miesiącach.

Wzruszający moment w programie TVN. Znaczący gest w historii produkcji, wielu było zaskoczonychWzruszający moment w programie TVN. Znaczący gest w historii produkcji, wielu było zaskoczonychCzytaj dalej

"Na Wspólnej". Ogromna metamorfoza aktora

Zaskakującej, ponieważ mimo że aktor zrzucił już niemal 20 kilogramów, dokonał tego bez katorżniczej pracy na siłowni czy wyjątkowo wymagającej diety. – Postanowiłem kupić wagę, wszedłem na nią i było grubo. Było 107 – wskazał Robert Kudelski, cytowany przez "Wirtualną Polskę". – W tej chwili doszedłem do 88 kg. Tak stopniowo schodziłem po 2 kg na miesiąc. Odrzuciłem sól, mięso, wędliny. Jem buły, warzywa i owoce jak należy – dodaje.

Ciasto w 15 minut, niezwykły przepis i rewelacyjny smak. Efekt niesamowity przy oszczędność czasu i pracyCiasto w 15 minut, niezwykły przepis i rewelacyjny smak. Efekt niesamowity przy oszczędność czasu i pracyCzytaj dalej

Poza odrzuceniem niektórych produktów w zrzuceniu kilku kilogramów miały pomóc spacery z dwoma pokaźnych rozmiarów psami. Gwiazda "Na Wspólnej" wskazuje, że przez ostatnie 9 miesięcy nie wykonywała żadnych specjalistycznych ćwiczeń. – Zobaczyłem, że to u mnie działa. Że mogę jeść knedle, pyzy, kawałek chleba z serem – mówi w rozmowie z "SE". Co ciekawe, ze względu na zrzucenie kilogramów aktor miał być pogrubiany przez produkcję serialu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

– Nagraliśmy część scen krótko przed Covidem. Ostatni dzień zdjęciowy był 13 marca. Nagrywaliśmy sceny, w których mój bohater jest już po częściowej metamorfozie, jest go mniej. Wróciliśmy w czerwcu, kiedy schudłem i zaczęliśmy grać wątek, że dopiero podejmuję decyzję i biorę się za odchudzanie. Jestem bardzo ciekaw, jak to wyszło. Widziałem jeden odcinek, że w jednej scenie jestem taki, w drugiej taki. Myślę, że będzie to bardzo ciekawe i bardzo śmieszne – wyznaje, cytowany przez teleshow.wp.pl.

Aktor

Źródło: Teleshow.wp.pl / Instagram

Ujawniono, jak wygląda naprawdę praca kapelana na oddziale położniczym w obecnym czasie. Zaskakujące słowa: Ujawniono, jak wygląda naprawdę praca kapelana na oddziale położniczym w obecnym czasie. Zaskakujące słowa: "Mam wyrzuty"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiek emerytalny do zmiany. Polacy powiedzieli, czego chcą, teraz czas na ruch polityków
  2. Cała Polska podaje dalej. Zaginęła Aleksandra Salamończyk, pomóżmy ją odnaleźć
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News