"Na Wspólnej". Katarzyna Walter była w przeszłości prezenterką TVP.. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 16 Września 2020

Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu

"Na Wspólnej" zdaje cieszyć się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. Serial jest emitowany na antenie TVN-u nieprzerwanie od 2003 roku. Jedna z gwiazd popularnej telenoweli prywatnego nadawcy w przeszłości pełniła funkcję prezenterki Telewizji Polskiej.

"Na Wspólnej" pojawiło się na antenie TVN w styczniu 2003 roku i od przeszło 17 lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. 2 stycznia 2020 telenowela doczekała się 3000. odcinka. Przez niemal dwie dekady przez produkcję przewinęły się setki popularnych aktorów, a jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy serialu jest obecnie Katarzyna Walter. Niewielu pamięta, że w latach 90. pełniła ona funkcję dziennikarki TVP.

Obrazy WTV"Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?Czytaj dalej

"Na Wspólnej". Gwiazda byłą prezenterką TVP

Z postacią Walter zetknął się zapewne każdy, kto choć raz na jakiś czas pozwala sobie na śledzenie historii bohaterów serialu. Zaskoczeniem dla wielu będzie jednak informacja, że serialowa Agnieszka Olszewska w latach 90. zaliczyła prezenterską przygodę z Telewizją Polską.

Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"Czytaj dalej

Przed przeszło dwudziestoma laty Katarzyna Walter przez kilka lat współprowadziła z Krzysztofem Luftem "Poranek z Dwójką". Artystka szybko powróciła jednak do aktorstwa. Karierę gwiazda "Na Wspólnej" rozpoczęła jeszcze w latach 80. W roku 1981 debiutowała w serialu "07 zgłoś się". Kolejno próbowała swoich sił w filmach oraz spektaklach teatralnych, jak choćby: "Rozmowy o miłości", "Femina", "Poza zasięgiem", czy "Ferdydurke". W latach 1983-84 Katarzyna Walter występowała w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu. Od 1984 do 1990 roku współpracowała zaś z Teatrem Studio w Warszawie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu2. Naturalny antybiotyk i remedium na ból stawów. W okresie jesienno-zimowym bije na głowę nawet imbir i miód 3. Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie wytrzymali

Aktorka w ciepłych słowach mówiła o swojej roli w "Na Wspólnej". – Cieszę się, że ludzie zauważają, że o coś walczę jako serialowa Agnieszka. Bardzo chciałam, żeby ta postać ciągnęła za sobą ważne, aktualne problemy. Chciałam pokazać słabości starzejącej się kobiety, która nie ma dzieci. Z jednej strony jest wymalowana i ma doklejone rzęski, a w środku ma konflikt ze sobą, który objawiał się słabością do alkoholu. Straciła ciążę, bo pijana spadła ze schodów. Potem miała niewolniczy związek z Rafałem. Następnie prawdziwie zakochała się w młodym człowieku i zaczęła popełniać błędy – nieudana operacja plastyczna – mówiła, cytowana przez portal Plejada.pl.

Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie wytrzymaliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rydzyk z ogromną dotacją jeszcze w tym roku. Dostanie 64,4 mln zł, już wiemy na co
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Źródło: Plejada