"Na Wspólnej". YouTube/TVNSeries/Na Wspólnej/ScreenŹródło: YouTube/TVNSeries/Na Wspólnej/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 5 Sierpnia 2020

Popularna aktorka z "Na Wspólnej" została zatrzymana na ulicy. Teraz zdradziła szczegóły, wszystko przez brak maseczki

Aktorka "Na Wspólnej" Katarzyna Walter została zatrzymana za prawdopodobne naruszenie zasad reżimu sanitarnego. Gwiazda polskiej produkcji wyjaśniła powody, dla których nie miała na sobie maseczki. Wskazała też, jak zmieniło się jej życie podczas pandemii.

Kryzys epidemiczny w naszym kraju wymusił na rządzących pojęcie wielu pilnych decyzji. Wyjaśnijmy, że w porozumieniu z sanepidem ustalono ważne zasady, których celem jest ochrona Polek i Polaków przed ryzykiem zakażenia. Jednym z priorytetowych przepisów jest obowiązek zasłaniania ust oraz nosa. Osoby, które nie przestrzegają lub nie przestrzegały tych zaleceń, otrzymywały niemałe kary.

Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w "Nasz nowy dom". Uczestniczka przeżyła coś znacznie gorszego, polały się łzyCzytaj dalej

"Na Wspólnej". Katarzyna Walter zatrzymana na ulicy

Aktorka "Na Wspólnej" zmaga się z alergią oraz innymi chorobami współistniejącymi. Dolegliwości zwalniają artystkę z nakazu noszenia maseczek. Niestety została przez to zatrzymana.

- Przed każdym spacerem brałam do torby wyniki badań potwierdzające mój stan zdrowia. Celem moich wypraw najczęściej były... apteki. Biegając od jednej do drugiej, zwiedziłam wiele dzielnic i parków. Raz mnie zatrzymano, bo byłam bez maski. Ale duszę się w niej z powodu alergii i innych dolegliwości. W publicznych miejscach zamkniętych jako pierwsza zaczęłam ją nosić. I robię to do tej pory - tłumaczy Walter w rozmowie z "Rewią". 

wtv.pl - portal informacyjny"Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?Czytaj dalej

Artystka wskazała, że pandemia umożlwiiła jej poprawienie kontaktów ze swoją rodziną. Walter ograniczyła też palenie papierosów. Dziś prowadzi zdecydowanie zdrowszy tryb życia. - Od czasu studiów, czyli od 1982 roku, sama wychowywałam najpierw Kacpra, a później Kasię. Musiałam pracować w wielu miejscach. To była wieczna gonitwa. Gdy wracałam do domu, gotowałam w nocy obiady dla dzieci na następny dzień i padałam ze zmęczenia. [...] Wreszcie się zatrzymałam i mogliśmy spokojnie pogadać. Bardzo zbliżyliśmy się do siebie - deklaruje aktorka "Na Wspólnej" dla "Rewii".

DZISIAJ GZREJE: 1. Nie żyje osławiona polityk. Polacy nagrali ją w niebywałej sytuacji, potem wybuchł skandal
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Wystarczy, że odbierzesz telefon. Potem możesz się nie wypłacić

"Na Wspólnej" nieustannie emituje kolejne odcinki. Katarzyna Walter wyznała, że tegoroczne wakacje spędzi na filmowym planie. Praca aktorki nie należy do najprostszych. Przed artystką stoi wiele kolejnych wyzwań. Sama jednak cieszy się, że wciąż stanowi element serialu uwielbianego przez wielu Polaków. Już w najbliższej przyszłośći obejrzmy kolejne sceny z jej udziałem. - Pracuję na planie serialu 'Na Wspólnej' i świetnie, bo wielu się pytało, kiedy się pojawimy - opowiada dla "Rewii".

Umieszczone zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału YouTube TVN Series. Widzimy na nim ujęcie z "Na Wspólnej" odc. 2503 z 10 lipca 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypadek na warszawskim rondzie. Utrudnienia dla kierowców
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Uczestnik Top Model mimo strasznej choroby. Robi zawrotną karierę i może być przykładem dla innych
  6. 7 osób straciło życie w jednej chwili, są ranni. Porażająca tragedia w Grecji

Źródło: [Pomponik.pl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!