Münster: szokującego odkrycia dokonała niemiecka policja. Mężczyźni wykorzystywali seksualnie własne dzieci.. (zdj. il.) Pixabay/Alexas_FotosŹródło: (zdj. il.) Pixabay/Alexas_Fotos
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Czerwca 2020

Okropne odkrycie, mężczyźni wykorzystujący dzieci nakryci w altance. Policjanci ledwo wytrzymali, gdy zobaczyli co się dzieje

Münster: szokującego odkrycia dokonała niemiecka policja. Mężczyźni wykorzystywali seksualnie własne dzieci, wymieniając się nimi i wszystko nagrywając. Koszmar dzieci trwał latami. Była to pedofilska siatka ojców i ojczymów. Sposobem ich działania zszokowana jest nawet tamtejsza policja. Aż 11 osób zostało aresztowanych w związku z tą sprawą. Wykorzystywane dzieci były w wieku od 5 do 12 lat. O sprawie informuje Polsat News.

Tej dramatycznej sprawie przyjrzał się Tomasz Lejman, korespondent Polsat News w Berlinie. Jest to prawdopodobnie jedna z najpoważniejszych spraw w Niemczech oraz jedna z najtrudniejszych emocjonalnie chwil w karierze wielu policjantów i śledczych, która poruszyła nawet tych najbardziej doświadczonych i udopornionych na wiele spraw, z jakimi przez lata mieli do czynienia.

ZUS i ogromna wpadka - mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoZUS i ogromna wpadka - mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Münster: szokujące odkrycie niemieckiej policji. Mężczyźni wykorzystywali seksualnie własne dzieci

- Nawet najbardziej doświadczeni policjanci kryminalni dotarli do granicy tego, co człowiek może znieść, a może nawet poza tę granicę - przyznał w czasie konferencji prasowej Rainer Ruth, szef lokalnej policji. Informacje w tej sprawie podało Polsat News.

Jak donosi Polsat News, konferencja prasowa w sprawie rozbitej siatki ojców pedofilów była dość nietypowa i niezwykle emocjonalna. Wbrew konwencji nie zaczęła się w sposób tradycyjny, od zrelacjonowania wydarzeń, ale od postawienia przytłaczających pytań nacechowanych czysto ludzkimi emocjami i odruchami. Policjanci zajmujący się tą wstrząsającą sprawą byli skazani na przejrzenie materiałów z treściami z udziałem małoletnich i są bardzo poruszeni tym, co zobaczyli.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łódź. Zbiorowy gwałt na 26-letniej kobiecie, niewyobrażalnie tragiczne. Czy wyrok w sprawie jest sprawiedliwy?
2. Runął cały pomnik. Sytuacja w Europie wymyka się spod kontroli

- Czy ktoś zdawał sobie sprawę z tego, czym jest cierpienie, tortury dziecka, które doznało ich od sprawców-ojców, a częściowo nawet matek? Czy ktoś zdawał sobie sprawę z tego, co czują policjanci i policjantki, którzy musieli obejrzeć ponad 100 terabajtów filmów z obrzydliwymi treściami? - zwrócił się do dziennikarzy szef lokalnej policji, cytowany przez Polsat News.

Jak podaje Polsat News, sprawcy (ojczym i ojcowie) latami wykorzystywali swoje dzieci i wymieniali się nimi, spotykając się w niepozornej altance w niemieckim Münsterze na zachodzie kraju. Dzieci były przez nich regularnie gwałcone i nagrywane, a filmy z ich udziałem z treściami pedofilskimi sprzedawane w darkroomie.

- Do tej pory udało nam się ustalić trzy ofiary. To trzej chłopcy w wieku 5, 10 i 12 lat - przekazał prokurator Martin Botzenhardt, cytowany przez Polsat News.

- Ci ludzie, jeżeli można ich tak nazwać, działali w tak perfidny sposób, że aż trudno to sobie wyobrazić. Mieli zabezpieczone i zaszyfrowane komórki, na których nie można znaleźć żadnych śladów - powiedział Joachim Poll, szef grupy śledczej pracującej nad sprawą, cytowany przez Polsat News.

"Fakty ujawnione w tej sprawie przez policję to najprawdopodobniej nie koniec tej dramatycznej historii. Śledczy zakładają, że ofiar i sprawców będzie znacznie więcej" - informuje Polsat News.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne informacje dotyczące oszczędności Polaków w bankach. Sytuacja, która nigdy wcześniej nie miała miejsca
  2. Matura 2020 język polski 08.06.2020. Arkusze CKE, odpowiedzi
  3. Łódź. Zbiorowy gwałt na 26-letniej kobiecie, niewyobrażalnie tragiczne. Czy wyrok w sprawie jest sprawiedliwy?
  4. ZUS i ogromna wpadka - mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  5. Danuta Holecka - jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasów
  6. IMGW wydało żółte alerty dla 7 województw. Nadciągają burze z gradem

Źródło: Polsat News

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News