Multikino wystartowało z promocją dla płacących Blikiem. Warto skorzystać z tej okazji!. Wikimedia Commons
Źródło: Wikimedia Commons
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 19 Grudnia 2019

Za bilety na film zapłacicie grosze. Multikino rozbiło bank

Multikino postanowiło zrobić ukłon w stronę płacących Blikiem i jako prezent świąteczny kinomaniaków ogłosiło promocję "Rabat Blika". Akcja potrwa do końca grudnia 2019 roku lub do wyczerpania liczby kodów promocyjnych. Bilety po jedyne 10 zł - warto skorzystać z tej okazji!

Multikino wystartowało ze świąteczną promocją dla płacących blikiem! Chodzi o promocję "Rabat Blika", w której cena biletu na film wynosi jedyne 10 zł. Akcja dotyczy pokazów 2D i nie obejmuje m.in. promocji specjalnych, stref Velvet czy sal Platinum (wszystkie wyłączenia zawarto w regulaminie). Warto dodać, że klienci mogą w ramach tej promocji kupić dwa bilety dziennie.

Absolutnie nie wyrzucaj skórek po mandarynce! Mogą się przydaćAbsolutnie nie wyrzucaj skórek po mandarynce! Mogą się przydaćCzytaj dalej

Multikino ze specjalną promocją "Rabat Blika"

Promocja obowiązuje od 16 grudnia do końca miesiąca. Trzeba jednak mieć na uwadze, że liczba "Rabatów Blika" jest ograniczona do 10 tys. sztuk. Oznacza to, że im szybciej skorzystacie z oferty, tym lepiej, bo jest większa szansa, że biletów w tej promocyjnej cenie dla Was nie zabraknie. A jak je zdobyć? Wystarczy wejść na stronę multikino.pl lub skorzystać z aplikacji mobilnej kina, wybrać film, określić godzinę i miejsce seansu, a podczas transakcji wskazać płatność Blikiem. Wygenerowany kod Blik należy wpisać na stronie i zatwierdzić wszystko w telefonie.

Do kina w tym czasie wybrać się jest zdecydowanie warto. Wyjściem do kina można umilić sobie święta i spędzić czas z rodziną inaczej niż cały czas w domu. A w repertuarze kin nie brakuje ciekawych propozycji - na przykład fani Star Wars mogą wykorzystać promocję, by obejrzeć "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie". Wśród wartych uwagi nowości można wymienić także "Na noże", "Jokera" czy głośny polski film "Boże Ciało", który jest na short-liście nominowanych do Oscara. Rodziny z dziećmi mogą natomiast skorzystać z okazji i taniej obejrzeć "Krainę Lodu 2" czy "Czarownicę 2".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Iberion - grupa mediowa przyszłości

3. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

4. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją

5. Wpłynęły kolejne skargi na TVP. Przekroczono granice dobrego smaku?

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia