Morderstwo dokonane przez bliskich przyjaciół ofiary. Kuriozalny i szokujący powód zbrodni.. Instagram
Źródło: Instagram
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Stycznia 2020

Wiktorię zamordowały najbliższe osoby. Powód mrozi krew w żyłach

Morderstwo dokonane przez bliskich przyjaciół ofiary. Powód zbrodni jest niewyobrażalnie szokujący i kuriozalny. Do tego mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło 27 grudnia 2018 roku w Berlinie. Ofiarą swojego przyjaciela i byłego partnera padła 26-letnia Polka, Wiktoria. Mężczyźni tłumaczyli się tym, że zabili dziewczynę, bo byli pijani. Drugi z podawanych przez nich powodów jest jeszcze gorszy i bardziej szokujący.

41-letni René T. i 30-letni Sven H. początkowo przekonywali, że 26-letnia Wiktoria Sz. zginęła na skutek nieszczęśliwego wypadku. Prawda okazała się jednak dużo gorsza i bardziej szokująca.

Pies nie przeżył zabawy dwójki młodych mężczyzn. Zostali zatrzymaniPies nie przeżył zabawy dwójki młodych mężczyzn. Zostali zatrzymaniCzytaj dalej

Zamordowali swoją przyjaciółkę, bo chcieli zobaczyć, jak ktoś umiera. Usłyszeli wyrok

O życie Wiktorii lekarze walczyli przez ponad dobę. Niestety bez skutku. Młodej kobiety nie udało się uratować, zmarła na skutek postrzelenia w głowę, po którym zapadła w śpiączkę, z której nigdy się już nie wybudziła. Koszmar rozegrał się w mieszkaniu na jednej z ulic w dzielnicy Neukölln w Berlinie. Nim padły strzały, świadkowie słyszeli jeszcze odgłosy awantury.

Jeden ze sprawców przyznał, że chcieli bowiem zobaczyć, jak ktoś umiera. Ich ofiarą padła 26-letnia Wiktoria. Zginęła z rąk ludzi, których znała i którym ufała.

Dziennik "Berliner Kurier" poinformował, że za spust pociągnął René T. Pistolet miał "zaskoczyć" dopiero za ósmym razem. 30-latek strzelił najpierw w ramię Wiktorii, potem broń odebrał mu Sven H. 41-latek przeładował ją i nakazał René, by oddał kolejny strzał. Ostatnim i śmiertelnym strzałem był strzał w głowę. Po zatrzymaniu mężczyźni oskarżali się wzajemnie, próbując zrzucić na siebie winę. Zasłaniali się także alkoholem. Obaj usłyszeli wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zapomnisz o jednym podpisie i nie dostaniesz renty. ZUS uzna, że nie żyjesz

2. Polakowi grozi więzienie. Przywiózł pamiątkę z podróży, która kusi wielu turystów

3. Z ostatniej chwili: silne trzęsienie ziemi za granicą. Są ostrzeżenia, może być jeszcze gorzej

4. Politycy chcieli przepchnąć uchwałę przeciwko LGBT. Udało się, ale pomylili skróty

5. Tadeusz Rydzyk przekroczył granicę smaku. Ordynarne słowa i groźby

6. Najsłynniejsza polska zakonnica wyznaje prawdę o księżach. "Łajdaki i pedofile"