Monika Zamachowska. Instagram/Monika ZamachowskaŹródło: Instagram/Monika Zamachowska
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 9 Stycznia 2020

Monika Zamachowska informuje o stanie zdrowia męża. Zbigniew przeszedł operację

Monika Zamachowska za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych postanowiła poinformować o stanie zdrowia swojego męża. Wiemy, co dzieje się z aktorem.

Informacje o pogarszającej się kondycji Zamachowskiego, obiegły media pod koniec ubiegłego roku. Już w listopadzie Zamachowska informowała, że jej mąż ma problemy z kolanem. Było pewne, że będzie musiał przejść zabieg ortopedyczny.

Do sieci wypłynęło nagranie polskiego polityka z sekretarką w jednoznacznej relacji. Nie widzi w tym nic złegoDo sieci wypłynęło nagranie polskiego polityka z sekretarką w jednoznacznej relacji. Nie widzi w tym nic złegoCzytaj dalej

- A my w kaliskim "okrąglaku" z panem Dyrektorem Radosławem Kołacińskim knujemy, jak odbyć drobny remont Zbyszkowego kolana. A że ortopedia tutaj jest najlepsza, ordynatorem jest nasz ulubiony dr Ireneusz Urbaniak, oraz operuje tutaj drugi super gość, dr Maciej Jakubek, to przeczuwam, że Zbigniew wkrótce zagości tu na parę dni. Dziękujemy za Waszą kompetencję i życzliwość! - pisała prezenterka.

Monika Zamachowska informuje o stanie zdrowia męża

Wiemy już, że aktor przeszedł operację na początku stycznia. Miał artroskopię kolana, niebawem rozpocznie rehabilitację. Monika Zamachowska jest wdzięczna lekarzom za ich poświęcenie, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

- Dziękujemy z całego serca (...) całemu fantastycznemu zespołowi Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu na czele z panem Dyrektorem Radosławem Kołacińskim. Precyzja, życzliwość, klasa. A teraz rehabilitacja. Trzymajcie kciuki - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd

2. Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicy

3. Przed śmiercią kultowy aktor pobierał głodową emeryturę. W podobnej sytuacji znajduje się wiele gwiazd dawnych lat

4. Leszek Miller ujawnił kulisy startu Magdaleny Ogórek w wyborach. Mocne słowa

5. Polityk PiS kpi z Pawła Adamowicza. Miał zataić dochody

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News