Monika Olejnik, prowadząca "Kropki nad i" starła się z Michałem Dworczykiem. (zdj. Il. ) :YouTube/Uwaga! TVN /Kropka nad i/Kancelaria Premiera/FlickrŹródło: (zdj. Il. ) :YouTube/Uwaga! TVN /Kropka nad i/Kancelaria Premiera/Flickr
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 24 Czerwca 2020

Ogromne emocje podczas programu Moniki Olejnik. Nagle Michał Dworczyk nie wytrzymał i padły ostre słowa

Monika Olejnik, prowadząca "Kropki nad i", starła się z Michałem Dworczykiem. Podczas emisji programu między rozmówcami dochodziło do licznych spięć. Fala oskarżeń, jakimi przerzucali się dyskutujący, szybko przerodziła się w awanturę. W pewnym momencie szef Kancelarii Prezydenta nie wytrzymał.

Najnowsze wydanie "Kropki nad i" stało się miejscem kolejnej awantury. Monika Olejnik oraz Michał Dworczyk nie szczędzili sobie gorzkich słów. Dziennikarka zarzucała politykowi Zjednoczonej Prawicy przekazywanie opinii publicznej tego, co nakazuje jego partia. Ten z kolei wskazał, że prowadzącą stale go atakuje, nieustannie przerywając jego wypowiedzi. Zdaniem szefa Kancelarii Prezydenta, Olejnik miała wprowadzać złe emocje w trakcie emisji debaty.

Masz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfeleMasz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfeleCzytaj dalej

Monika Olejnik, prowadząca "Kropki nad i", starła się z Michałem Dworczykiem

Przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwość był pytany o nadchodzące spotkanie Andrzeja Dudy z prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Kolejnym tematami burzliwych rozmów było też wystąpienie Jadwigi Emilewicz z ambony na Jasnej Górze oraz strategia obronna władz Rzeczpospolitej Polskiej. Zaproszony rozmówca zarzucił Olejnik stawianie pytań z tezą oraz celowe atakowanie kandydata obozu rządzącego. Na antenie TVN uznał, że dziennikarka "zmieniła się w atakującego politycznie udziałowca obecnej kampanii wyborczej".

- Mamy do czynienia naprawdę z sytuacją taką, w której pani w czasie tej rozmowy i państwa stacja zamieniacie się po prostu w jakiegoś atakującego politycznie udziałowca obecnej kampanii wyborczej. Nie przypominam sobie, pani redaktor, żeby pani w ten sposób uważała za skandaliczne wystąpienie Bronisława Komorowskiego, który występował w kaplicy jasnogórskiej - grzmiał Dworczyk na antenie TVN.

- Moja stacja to są wolne media. Budujemy te wolne media od wielu lat i jesteśmy częścią demokracji. Chciałam panu powiedzieć, że krytykowaliśmy kościoły toruńskie i łagiewnickie, a to nie ja krytykuję, tylko rzecznik Episkopatu powiedział, że Kościół nie może się włączać w kampanię wyborczą - odpowiadała Olejnik.

DZISIAJ GRZEJE: 1. GW: Biskup Edward Janiak pilnie przewieziony do szpitala. “Był nietrzeźwy”, aż trudno uwierzyć
2. Prezydent Duda gra w otwarte karty z Ameryką. Nikt nie spodziewał się tak odważnego scenariusza

Monika Olejnik, prowadząca "Kropki nad i", próbowała uzyskać od Michała Dworczyka konkretne odpowiedzi w sprawie kontrowersyjnego konkursu MSWiA oraz ostatniego zakupu respiratorów. Przewodniczący Kancelarii Prezydenta również nie chciał odnieść się do tych kwestii. Nieustannie tłumaczył, że dziennikarka próbuje za wszelką cenę atakować polski rząd oraz Andrzeja Dudę. Całe spotkanie odbyło się w bardzo napiętej atmosferze. Rozmówcy aż do końca programu nie doszli do porozumienia.

- Proszę nie mieć pretensji do dziennikarzy. Strasznie mi przykro, że ma pan do nas pretensje. Wiem, że to państwa pewnie boli, że to dzięki nam dowiedzieli się Polacy, że państwo wydali 70 mln na pakiety wyborcze, które nadają się do kosza. Pytam, kto poniesie za to odpowiedzialność - ripostowała oburzona Olejnik w TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie będziesz musiał się cofać po prawo jazdy. A to nie koniec udogodnień
  2. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Zjawiskowe nagranie erupcji wulkanu. Taki widok, to prawdziwa rzadkość

Źródło: [TVN "Kropka nad i"]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News