Monika Olejnik. Facebook/Monika Olejnik/Screen
Źródło: Facebook/Monika Olejnik/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Maja 2020

Monika Olejnik opublikowała poruszające nagranie. Ujawnia tajnego SMS-a ws. piosenki Kazika

Monika Olejnik znana jest ze swoich antyrządowych poglądów. Nie pała też sympatią do publicznych mediów. W całym zamieszaniu wokół Programu Trzeciego Polskiego Radia dziennikarce udało się złapać stację na gorącym uczynku. Ujawniła oburzający przejaw cenzury w Trójce.

Z Polskiego Radia od 2015 roku odeszło wielu dziennikarzy. Jak sami wskazują, ich ukochana stacja nie jest już taka, jak kiedyś. Zaniepokojeni słuchacze również uskarżają się na upolitycznienie swojego faworyta na rynku medialnym. Czarę goryczy przelała decyzja władz stacji o unieważnieniu głosowania w sprawie Listy Przebojów Trójki. Nawet dyrektor działu muzycznego postanowił odejść ze stanowiska. Wspólnie z dziennikarką TVN-u ujawnili wiadomości, jakie otrzymywał od swojego przełożonego.

Obrazy WTV"Tomasz Sekielski jest mściwym tchórzem". Skandaliczny apel popularnego, polskiego księdzaCzytaj dalej

Monika Olejnik pokazała poruszającą wiadomość

"Piotrze, dopilnuj aby piosenka, o której rozmawialiśmy nie znalazła się na antenie" - pisze Kowalczewski do byłego już Dyrektora działu muzycznego Trójki. Całą wiadomość widać na nagraniu opublikowanym przed redaktorkę na swojej stronie na Facebooku. Zdaniem wielu jest to bezpośredni przejaw cenzury. Podważa to też wiarygodność dyrekcji medium w sprawie oskarżeń o zmanipulowanie wygranego przez Kazika głosowania. Przypomnijmy, że ich zdaniem utwór "Twoj ból jest lepszy niż mój" powinien zając czwarte miejsce.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Drugi dzień po zniesieniu obostrzeń a sytuacja coraz gorsza. Ministerstwo ujawniło najnowsze dane, bardzo źle na Śląsku
2. Tegoroczne kolonie i obozy zmienią się nie do poznania. Nie wszystkie też dzieci będą mogły na nie wyjechać

- Odnalazł się słynny nocny SMS w sprawie Kazika W Trójce coraz bardziej pusto! Z Piotrkiem Metzem wspominam moją dawną Trójkę Odważną, silną i dla wolności ważną! - Przekazuje swoim fanom w mediach społecznościowych. Film opublikowany został na fanpage-u dziennikarki. Obecnie bije rekordy popularności, wywołując tym samym istną burzę komentarzy. Możecie znaleźć go TU.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Donald Trump ponownie krytykuje WHO. USA może odciąć się od organizacji
   2. Policja zatrzymała syna znanego adwokata. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 5 lat więzienia
   3. Zimny front znad Białorusi przyniesie niepożądaną zmianę pogody. Czekają nas zadziwiające różnice temperatur
   4. Skandaliczny SMS, nakaz podpisania lojalki. Legendarny dziennikarz ujawnił szczegóły afery z Kazikiem
   5. Wykorzystała 500 plus, żeby wyłudzić pieniądze. W sumie zainkasowała aż ponad milion złotych
   6. Pierwszy kraj w Europie ogłosił, że pokonał koronawirusa. Genialna wiadomość

Źródło: [Facebook/Monika Olejnik]