Monika Kurska. (zd. il.) Wikimedia Commons/Piotr VaGla Waglowski (Public domain)Źródło: (zd. il.) Wikimedia Commons/Piotr VaGla Waglowski (Public domain)
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 30 Lipca 2020

Monika Kurska miała napisać książkę po rozwodzie o Jacku Kurskim? Co stało się ostatecznie?

Monika Kurska miała napisać książkę o swoim byłym mężu, a przynajmniej tak donosiły wszelkie media plotkarskie w 2014 roku. Przede wszystkim zapowiedź tego pomysłu opisywały portale "Pudelek" i "Fakt". Kulisy rozwodu były dość zaskakujące, a swego czasu zraniona kobieta skarżyła się dziennikarzom, że Kurski grozi jej rozwodem w Brukseli.

Podobno Jacek Kurski miał grozić podczas rozwodu, że przeniesie sprawę do Bruskeli, co wiązałoby się z gigantycznymi kosztami. Miał tym sposobem podobno wymusić przystanie na swoje warunki, czyli rozwód bez orzekania o winie i wspólne sprawowanie opieki nad najmłodszym synem.

Wszystkie romanse Jacka Kurskiego. Wielu może się zdziwić, co na swoim koncie ma prezes TVPWszystkie romanse Jacka Kurskiego. Wielu może się zdziwić, co na swoim koncie ma prezes TVPCzytaj dalej

Monika Kurska miała napisać książkę o byłym mężu, ale tego nie zrobiła. Dlaczego?

W 2014 roku tabloid "Fakt" rozpisywał się na temat rozwodu Kurskich, zaległości w alimentach ze strony prezesa TVP w łożeniu na najmłodszego syna, ale również ujęty został bardzo ważny wątek - książka. Jak donosiły media, Monika Kurska miała opisać samego Jacka Kurskiego w różnych kontekstach. 

Po spożyciu kebaba 800 osób trafiło do szpitala. Nie żyje 5-letni chłopiecPo spożyciu kebaba 800 osób trafiło do szpitala. Nie żyje 5-letni chłopiecCzytaj dalej

"Fakt" w 2014 roku pisał: "Informację o tym, że Monika Kurska zamierza napisać książkę podał jeden z tygodników. Błędnie jednak napisał, że to tabloidy namawiają ją na takie wyznanie. Bo to sama Kurska w rozmowach z przyjaciółmi chwali się swoim pomysłem. – Byłam przecież świadkiem wielu politycznych wydarzeń i sytuacji – mówi".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu Polsatu. Przegrała z okropną chorobą w wieku 56 lat
2. Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulat
3. Nad morzem groźny nie tylko koronawirus. Wielu Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy

Ostatecznie książka albo nigdy nie została napisana, ani nigdy nie została wydana. Byli małżonkowie rozstali się w pokojowych relacjach, choć byli parą przez ponad 30 lat. Ich sprawą rozwodową żyła cała Polska. 

Przypomnijmy, jak na łamach portalu "Onet" w 2008 roku czule wyznawał i wspominał czas, gdy zakochał się w Monice Kurskiej: "To już był "ogólniak". W drugiej klasie zakochałem się w mojej obecnej żonie, Monice. Niedawno obchodziliśmy siedemnastą rocznicę ślubu, ale jesteśmy ze sobą dwadzieścia pięć lat. Z mojej strony miłość wybuchła 5 marca 1983 roku w sobotę o godz. 22.05. Właśnie kończyła się lista przebojów na imprezie u Marzeny w Gdańsku-Wrzeszczu. Grupa rozchodziła się do domów, a ja poczułem afekt do mojej dzisiejszej żony". 

Źródło: Fakt: "Żona Kurskiego pisze o nim książkę. Pogrąży polityka?" (2014-08-13 10:33), Pudelek "Kurska napisze książkę o mężu! Z ZEMSTY?" (13.08.2014 15:30), Onet "Romanse Kurskiego".

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzieliśmy ją w serialu na Polsacie, niestety nie żyje. ”Mama miała czwarte stadium nowotworu”
  2. Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie obostrzeń. Jego słowa zmartwiły wiele osób
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy kluczowe szczegóły
  7. Turyści mogą stracić ogromne pieniądze. Policja ostrzega przed popularnym oszustwem

Źródło: [TVP Info]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!