Monika Kurska. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Lipca 2020

Ujawniamy kulisy i mało znane fakty dot. rozwodu Jacka Kurskiego. Okoliczności pozostawiają wiele pytań

Monika Kurska zażądała rozwodu z orzeczeniem o winie swojego ówczesnego męża. Okazało się, że podobny wniosek składał też Jacek Kurski. Konflikt między małżonkami rozegrał się jednak w zaskakujących okolicznościach. Wirtualna Polska ujawniła kolejne fakty w tej sprawie.

Przypomnijmy, że kilka dni temu miała miejsce ceremonia ślubna Jacka i Joanny Kurskich. W Krakowie, w łagiewnickim sankuarium świeżo upieczeni małżonkowie powiedzieli sobie "tak". Przypomnijmy jednak, że były prezes Telewizji Polskiej 5 lat temu wziął rozwód w trybie cywilnym. Unieważnienie poprzedniego małżeństwa stworzyło parze niemałe problemy. Dzięki zaangażowaniu hierarchów Kościoła katolickiego, prezenter telewizyjny dopiął swego. 

GW: Syn Jacka Kurskiego miał molestować 9-latkę. Były prezes TVP wydał pilne oświadczenieGW: Syn Jacka Kurskiego miał molestować 9-latkę. Były prezes TVP wydał pilne oświadczenieCzytaj dalej

Monika Kurska jest byłą żoną Jacka Kurskiego. Ujawniamy zaskakujące kulisy ich rozwodu

Joanna Kurska chwilę przed ślubem wzięła udział w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu". Panna młoda wskazała, że miłość między świeżo upieczonymi małżonkami nieustannie kwitnie. Szczególną ciekawość opinii publicznej wzbudził fakt, że Joannna również jest po rozwodzie. Jej zdaniem po latach oboje stali się o wiele bardziej dojrzali i poważni. - Jesteśmy starsi, dojrzali i zupełnie inaczej przeżywa się tę przysięgę w tym wieku. Nigdy nie jest za późno na miłość. Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie. Na razie podróży poślubnej ze względu na koronawirusa nie planujemy - deklarowała Joanna Kurska.

PKO BP wprowadza rewolucyjną usługę, klienci będą zadziwieni. Czy to na pewno bezpieczne?PKO BP wprowadza rewolucyjną usługę, klienci będą zadziwieni. Czy to na pewno bezpieczne?Czytaj dalej

W hucznym przedsięwzięciu udział wzięli nie tylko najbliżsi i członkowie rodziny zakochanych. Zarówno Danuta Holecka, Michał Adamczyk, Jarosław Kaczyński, jak i Beata Szydło również stawili się w krakowskich Łagiewnikach. "Wirtualna Polska" ujawniła zaskujące fakty na temat byłej żony Jacka Kurskiego, Moniki Kurskiej. Okazuje się, że rozwodnicy mają za sobą niemały konflikt. Na samym początku, oboje chcieli orzeczenia o winie podczas przerywania małżeństwa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tata pokazuje trojgu swoich dzieci, jak polować na zwierzęta. Jego zdaniem uczy kontaktu i jedności z naturą 

2.Popularny bank zmienia cennik i podnosi opłaty. O darmowym bankomacie możesz zapomnieć

Monika Kurska wspólnie z Jackiem Kurskim wychowują trójkę dzieci. "WP" informuje, że do pozwu rozwodowego doszło chwilę po wyborach do europarlamentu, w których z niepowodzeniem startował były prezes Telewizji Polskiej. Zdaniem medium, kobiecie zależało, aby sąd uznał winę Kurskiego. Ku zdziwieniu opinii publicznej, były poseł Prawa i Sprawiedliwości miał jako pierwszy zażądać rozwodu. Za pośrednictem Twittera, wskazywał on, że całe zdarzenie przebiega w "atmosferze dialogu".

Ostatecznie udało się zakończyć sprawę rozwodową w zgodzie. Sama Monika Kurska życzyła nawet swojemu byłemu mężowi wielu sukcesów politycznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pasażer dostał ataku padaczki w tramwaju. ZTM właśnie ostrzegł o dużych utrudnieniach
  2. Polski złoty w odwrocie. Efekt? Wysokie opłaty i drogie kredyty
  3. Tadeusz Rydzyk przerażony? W grę wchodzą astronomiczne pieniądze, które możliwe, że będzie musiał zwrócić
  4. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  5. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  6. Rząd zdecydował. Dziś zostały zniesione kolejne restrykcje, idealnie na wakacje 

Źródło: [Wirtualna Polska/Super Express]