Monika Kurska. MARCIN GADOMSKI/East NewsŹródło: MARCIN GADOMSKI/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 5 Sierpnia 2020

Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć

Monika Kurska wciąż jest tematem często poruszanym przez media. Wszystko za sprawą ponownego ślubu kościelnego Jacka Kurskiego, któremu bez dużego wysiłku udało się unieważnić poprzedni. Okazuje się, że jego żona ma za sobą wiele trudnych chwil i przeżyć. Ciężki okres przypadał na okres rozwodu, ale również i po rozwodzie.

Kurska ma za sobą wiele przeżyć. Niedawno wspominaliśmy o tym, że Jacek Kurski swego czasu opublikował "list rozwodowy" na swoim Twitterze. Jednak to nie wszystko. 

Agata Duda nie wytrzyma kolejnej kadencji? Doniesienia medialne mówiły wyraźnieAgata Duda nie wytrzyma kolejnej kadencji? Doniesienia medialne mówiły wyraźnieCzytaj dalej

Monika Kurska miała problem z alimentami? 

Jacek Kurski w sierpniu 2014 roku miał złożyć wniosek o wymeldowanie swojego najstarszego syna. Media donosiły, że ze względu na to iż Antoni opowiadał się za matką w trakcie rozprawy. Rozpisywał się na ten temat przede wszystkim "Fakt". Jak jednak mówił sam prezes TVP, cała rozprawa rozwodowa przebiegła w atmosferze dialogu. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Już pewne. Wiadomo, kiedy dzieci wracają do szkół, Ministerstwo Edukacji potwierdza 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Kontrole pukają do drzwi w całej Polsce, mogą także do ciebie. Kara właśnie urosła do 735 zł

Przed laty istniał również wątek oskarżenia ze strony Moniki Kurskiej byłego pracodawcy, prezesowi Łukaszowi Żelewskiemu. Mężczyzna ustosunkował się w 2011 roku do sprawy następująco: – Zapytałem, jak pani Monika Kurska poradzi sobie z konfliktem polegającym na tym, że szanowny małżonek jest przeciwnikiem politycznym właściciela Agencji. 

Wiemy, kto może zastąpić Kingę Rusin w Dzień dobry TVN. Jedno z największych nazwiskWiemy, kto może zastąpić Kingę Rusin w Dzień dobry TVN. Jedno z największych nazwiskCzytaj dalej

Inaczej widział to były europoseł: – Monopol władzy PO doprowadził do tego, że żona opozycyjnego polityka nie może wrócić do pracy – pisał oburzony Kurski do marszałka województwa.

Wiemy również, że Jacek Kurski przez dłuższy czas miał poważny problem z wypłacaniem alimentów na najmłodszego synka. Jak wspominała "Wirtualna Polska", miał też grozić Monice Kurskiej przeniesieniem rozprawy rozwodowej do Brukseli, gdzie koszty byłyby dużo wyższe. W tamtym okresie kobieta nie byłaby w stanie pozwolić sobie na taki wydatek, głównie ze względu na poważne problemy finansowe. W późniejszym czasie "Wirtualna Polska" musiała publicznie przeprosić Jacka Kurskiego za informacje o braku wypłacania alimentów na najmłodsze dziecko. 

"W maju ub.r. Wirtualna Polska przegrała przed Sądem Okręgowym w Warszawie proces z powództwa Jacka Kurskiego. Dotyczył tekstu z 24 stycznia 2017 roku, w którym Magda Kazikiewicz napisała, iż Kurski od 2015 roku nie płaci alimentów na rzecz swojego syna" - pisały "Wirtualne Media" w 2019-07-03. 

Jaka była prawda? Nikt do tego już pewnie nie dojdzie.

Źródła: Fakt, Wirtualne Media, Wirtualna Polska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważne słowa ministra edukacji. Zapadła decyzja w sprawie powrotu uczniów do szkół
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Otrzymałeś tajemniczą przesyłkę z Chin? Policja alarmuje, trzeba szybko się z nimi skontaktować
  6. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!