Monika Jaruzelska. (zdj. Il. ) ; YouTube/Towarzyszka Panienka/12.09.20/ScreenŹródło: (zdj. Il. ) ; YouTube/Towarzyszka Panienka/12.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Września 2020

Monika Jaruzelska ocenzurowana? Jej film zniknął z internetu, sama jest zaskoczona

Monika Jaruzelska straciła jeden z swoich materiałów. Prowadząca autorskiego kanału na platformie YouTube miała naruszyć zasady społeczności. Po złożonym odwołaniu władze medium przywróciły kontrowersyjne nagranie. Dziennikarka doszukuje się spisku.

Bezpartyjna radna Warszawy przeprowadza szczere rozmowy ze skandalizującymi politykami oraz działaczami społecznymi. Treści prezentowane na jej autorskim kanale są pozbawione politycznej poprawności. Monika Jaruzelska gościła w swoim medium między innymi Janusza Korwin-Mikkego, Pawła Kukiza oraz Roberta Mazurka. "Towarzyszka Panienka" 3 miesiące temu zaprosiła do willi generała Jaruzelskiego Rafała Ziemkiewicza. Poprosiła go wówczas, by wyjaśnił tezy zawarte w jego książce "Cham niezbuntowany".

Czy Anna Jantar miała szansę przeżyć? Kulisy katastrofy sprzed lat są zaskakująceCzy Anna Jantar miała szansę przeżyć? Kulisy katastrofy sprzed lat są zaskakująceCzytaj dalej

Monika Jaruzelska naruszyła zasady społeczności YouTube?

Redaktorka regularnie angażuje się w dyskusje, które powstają w mediach społecznościowych. Tydzień temu przekazała swoim fanom niepokojące informacje. Okazuje się, że Monika Jaruzelska została ocenzurowana przez władze YouTube. Za pośrednictwem Twittera zawiadomiła, że podejmie walkę o przywrócenie materiału. "Po 3 miesiącach od premiery, pomimo wcześniejszego przesłania do YT do akceptacji – odcinek został usunięty. Kuriozalne jest również to, że YT do dziś zarabiał na reklamach (279k wyświetleń, 7909 pozytywnych ocen). Nie poddawajmy się, pomyślmy co możemy zrobić" - wskazywała dziennikarka na Twitterze. Jaruzelska złożyła też stosowne odwołanie z prośbą o uchylenie podjętej decyzji.

Czy istnieją jakiekolwiek pieniądze, które są w stanie zwrócić zabraną wolność Tomaszowi Komendzie? Luki polskiego systemu penitencjarnegoCzy istnieją jakiekolwiek pieniądze, które są w stanie zwrócić zabraną wolność Tomaszowi Komendzie? Luki polskiego systemu penitencjarnegoCzytaj dalej

Kilka dni później YouTube ponownie przeanalizował rozmowę Moniki Jaruzelskiej z Rafałem Ziemkiewiczem. Radna Warszawy poinformowała o skutkach odwołania. "Bitwa wygrana, co niestety nie oznacza wygranej wojny. Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie i wsparcie" - wskazywała zadowolona dziennikarka. Mogłoby się wydawać, że sprawa została ostatecznie zamknięta. Monika Jaruzelska uważa jednak, że ktoś celowo działa na jej niekorzyść. Nagranie po raz drugi zniknęło z platformy YouTube.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Rosół gotujesz pod pokrywką? 1 detal całkowicie zmienia smak
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Monika Jaruzelska doszukuje się spisku. Dziennikarka nie zamierza zrezygnować ze swojej działalności. Jej następnym gościem będzie były polityk ugrupowania Kukiz'15. Marek Jakubiak, bo o nim mowa, będzie musiał zmierzyć się z pytaniami radnej. "Ewidentnie ktoś próbuje zablokować odcinek z Rafałem Ziemkiewiczem. Po mojej interwencji, kilka dni temu, YouTube przywrócił ten film, aby po dwóch dniach ponownie go usunąć. Rozumiecie coś z tego?" - informuje zaniepokojona redaktorka.

Na przedstawionym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału "Towarzyszka Panienka" na platformie Youtube z 12 września.

Monika Jaruzelska

Monika Jaruzelska

Monika Jaruzelska

Monika Jaruzelska

Monika Jaruzelska

Masz taką 2-złotówkę w portfelu? Może być warta nawet kilka tysięcy złotychMasz taką 2-złotówkę w portfelu? Może być warta nawet kilka tysięcy złotychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tysiące Polaków wciąż ją ma w swoich szufladach. Nie wyrzucaj jej, możesz dostać niezłe pieniądze
  2. 15-latka od kilku miesięcy nie wróciła do domu. Policja apeluje: pomóżmy ją odnaleźć
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Źródło: [Twitter/Monika Jaruzelska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News