Monika Jaruzelska. (zd. il.)Jan BIELECKI/East NewsŹródło: (zd. il.)Jan BIELECKI/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 15 Września 2020

Byli najbardziej strzeżoną rodzinną tajemnicą Jaruzelskiego. Niebywałe fakty o córce generała wyszły na jaw dopiero po latach

Monika Jaruzelska ma za sobą dość burzliwą przeszłość. Przez lata próbowała wyzbyć się tzw. łatki "córki dyktatora". Była związana z jedną z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych postaci polskiego kina.

Gdy na drodze Moniki stanął przystojny brunet, nie wiedziała, że wyjdzie z tego coś więcej. Aktor zagrał w 13 filmach, które zostały ocenzurowane, w tamtym czasie związek z takim mężczyzną był jak skok na bungee.

Obrazy WTV"Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia". Niewyobrażalnie przykre słowa matki zamordowanejCzytaj dalej

Monika Jaruzelska wolałaby o tym nie wspominać?

Monika Jaruzelska była świeżo po rozstaniu z Pawłem, studentem Politechniki pochodzącego z Wrocławia. Bogusław Linda bardzo jej imponował, nie mogła wręcz wyjść z podziwu. Aktor także był zauroczony urokiem osobistym córki generała. Nie trzeba wspominać, że w okresie, w którym to się działo związek tego typu był niezwykłym ryzykiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Żali się, że nie wystarcza mu 6 tysięcy emerytury, żona wydaje 7 tysięcy miesięcznie. Właśnie rozpoczął drogą, odchudzającą kurację

Zauroczenie i fascynacja szybko przerodziła się w większe uczucie. Bogusław Linda i Monika Jaruzelska próbowali za wszelką cenę uniknąć sensacji, w końcu aktor występował w ocenzurowanych produkcjach. Sama córka generała dziś wspominam, że w czasach PRL-u ich romans był największą rewelacją. Chcąc uciec przed reporterami, wybrali się na Warmię i Mazury. Znajdować się miała tam wtedy posiadłość rodziny Jaruzelskich. Przez pewien okres spędzali wspólne chwile, bez planowania przyszłości, żyjąc bieżącym momentem.

Dyr. programowy ostro o odejściu prowadzących Dzień dobry TVN. Bolesne słowaDyr. programowy ostro o odejściu prowadzących Dzień dobry TVN. Bolesne słowaCzytaj dalej

Według wersji "Plejady" sam Jaruzelski o związku córki miał dowiedzieć się 10 lat później. Do tej pory sam temat silnego uczucia między nimi budzi wiele emocji i elektryzuje obserwatorów życia społecznego i polskiego show-biznesu.

Dla Bogusława relacja z Moniką Jaruzelską była czymś zupełnie nowym, ponieważ w przeszłości głównie onieśmielał kobiety. W przypadku córki generała było nieco inaczej, a wręcz zupełnie na odwrót. To aktor musiał lękać się o przyszłość, czując się niepewnie. W końcu był w zażyłości z córką osoby, która można powiedzieć zrujnowała wtedy jego karierę.

Córka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymałaCórka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymałaCzytaj dalej

Jak podaje "Plejada", Monika Jaruzelska i Bogusław Linda spotykali się przez rok, a ich romans został przerwany przez kolejny...I to nie żart! Aktor znalazł sobie nową wybrankę, przez co poprzednia relacja od razu się rozpadła.

Źródło: [Plejada: TO MIAŁ BYĆ NAJPILNIEJ STRZEŻONY ROMANS. "TRAKTOWAŁ CÓRKĘ GENERAŁA JAK ZAKAZANY OWOC"]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 480 zł w dół na umowie zlecenia. Rząd szykuje cięcie wypłat milionów Polaków
  2. Z ostatniej chwili: pękła rura, woda zalewa ulice i chodnik. Sytuacja jest poważna
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News