Monika Jaruzelska. (zd. il.)Jan BIELECKI/East NewsŹródło: (zd. il.)Jan BIELECKI/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 15 Września 2020

Byli najbardziej strzeżoną rodzinną tajemnicą Jaruzelskiego. Niebywałe fakty o córce generała wyszły na jaw dopiero po latach

Monika Jaruzelska ma za sobą dość burzliwą przeszłość. Przez lata próbowała wyzbyć się tzw. łatki "córki dyktatora". Była związana z jedną z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych postaci polskiego kina.

Gdy na drodze Moniki stanął przystojny brunet, nie wiedziała, że wyjdzie z tego coś więcej. Aktor zagrał w 13 filmach, które zostały ocenzurowane, w tamtym czasie związek z takim mężczyzną był jak skok na bungee.

Jak zareaguje Kurski? Jak zareaguje Kurski? "Obrzydliwi ludzie, którzy krzywdzą dzieci", gwiazda "Pytania na śniadanie" zaczęła mówić o pedofilii w kościeleCzytaj dalej

Monika Jaruzelska wolałaby o tym nie wspominać?

Monika Jaruzelska była świeżo po rozstaniu z Pawłem, studentem Politechniki pochodzącego z Wrocławia. Bogusław Linda bardzo jej imponował, nie mogła wręcz wyjść z podziwu. Aktor także był zauroczony urokiem osobistym córki generała. Nie trzeba wspominać, że w okresie, w którym to się działo związek tego typu był niezwykłym ryzykiem. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Żali się, że nie wystarcza mu 6 tysięcy emerytury, żona wydaje 7 tysięcy miesięcznie. Właśnie rozpoczął drogą, odchudzającą kurację
 

Zauroczenie i fascynacja szybko przerodziła się w większe uczucie. Bogusław Linda i Monika Jaruzelska próbowali za wszelką cenę uniknąć sensacji, w końcu aktor występował w ocenzurowanych produkcjach. Sama córka generała dziś wspominam, że w czasach PRL-u ich romans był największą rewelacją. Chcąc uciec przed reporterami, wybrali się na Warmię i Mazury. Znajdować się miała tam wtedy posiadłość rodziny Jaruzelskich. Przez pewien okres spędzali wspólne chwile, bez planowania przyszłości, żyjąc bieżącym momentem.

Co się dzieje? Mąż gwiazdy Co się dzieje? Mąż gwiazdy "Dzień dobry TVN" odchodzi ze stacjiCzytaj dalej

Według wersji "Plejady" sam Jaruzelski o związku córki miał dowiedzieć się 10 lat później. Do tej pory sam temat silnego uczucia między nimi budzi wiele emocji i elektryzuje obserwatorów życia społecznego i polskiego show-biznesu. 

Dla Bogusława relacja z Moniką Jaruzelską była czymś zupełnie nowym, ponieważ w przeszłości głównie onieśmielał kobiety. W przypadku córki generała było nieco inaczej, a wręcz zupełnie na odwrót. To aktor musiał lękać się o przyszłość, czując się niepewnie. W końcu był w zażyłości z córką osoby, która można powiedzieć zrujnowała wtedy jego karierę.

Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutroWażne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutroCzytaj dalej

Jak podaje "Plejada", Monika Jaruzelska i Bogusław Linda spotykali się przez rok, a ich romans został przerwany przez kolejny...I to nie żart! Aktor znalazł sobie nową wybrankę, przez co poprzednia relacja od razu się rozpadła.

Źródło: [Plejada: TO MIAŁ BYĆ NAJPILNIEJ STRZEŻONY ROMANS. "TRAKTOWAŁ CÓRKĘ GENERAŁA JAK ZAKAZANY OWOC"]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 480 zł w dół na umowie zlecenia. Rząd szykuje cięcie wypłat milionów Polaków
  2. Z ostatniej chwili: pękła rura, woda zalewa ulice i chodnik. Sytuacja jest poważna
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku