Mogilno: Straż Miejska zatrzymała 65-latka. Wikimedia Commons/Raf24~commonswikiŹródło: Wikimedia Commons/Raf24~commonswiki
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 23 Marca 2020

Ale wstyd, seryjny złodziej papieru toaletowego w rękach policji. Ręce opadają na wieść, co wyprawiał

Mogilno, niewielkie miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, na krótką chwilę stało się miejscowością wymienianą przez liczne polskie media. Kraj obiegła bowiem wiadomość o niecodziennej kradzieży. Jeden z mieszkańców postanowił okraść ratusz ze środków antybakteryjnych oraz dezynfekujących.

Szczegóły tej osobliwej kradzieży przytacza "Super Express". Jak podaje dziennik, komendant straży miejskiej został poinformowany przez sekretarza gminy, że od kilku dni ze znajdujących się w ratuszu toalet znikają środki antybakteryjne oraz dezynfekujące. Jako potencjalnego sprawcę wytypowano mężczyznę, który – jak wynika z obrazu zarejestrowanego przez monitoring wewnętrzny – jako jedyny wchodził wówczas do pomieszczenia.

Rząd zakazał sprzedawania Polakom maseczek i płynów dezynfekujących. Od wtorku już ich nie zamówicie z popularnej stronyRząd zakazał sprzedawania Polakom maseczek i płynów dezynfekujących. Od wtorku już ich nie zamówicie z popularnej stronyCzytaj dalej

Mogilno: sprawcą 65-latek

Kilka dni później funkcjonariusz straży miejskiej zobaczył na korytarzu mężczyznę, którego wizerunek został nadesłany uprzednio przez sekretarza gminy. Strażnik wszedł do znajdującej się w urzędzie toalety i stwierdził brak środków higienicznych.

65-letni mężczyzna, która opuścił już pomieszczenie, został zatrzymany na schodach ratusza. Funkcjonariusz przeszukał trzymaną przez niego torbę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Agata Duda postawiona pod ścianą. Mocna, krytyczna odpowiedź na apele pierwszej damy trafiła do sieci
2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu

Jak się okazuje, senior z Mogilna dał się ponieść fali wzmożonych zakupów środków czystości, która objęła niemal cały kraj. Tym razem w torbie znajdowały się bowiem trzy rolki papieru toaletowego oraz odświeżacz odpisany jako własność urzędu miejskiego.

Jak podaje "SE", mężczyzna przyznał się do wykroczenia i został przekazany funkcjonariuszom miejscowej Komendy Powiatowej Policji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczepionka na koronawirusa będzie już niebawem? Właściciel Hoffenheim podał radosną nowinę, znamy datę
  2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka
  3. Biedronka nie będzie już otwarta, jak wcześniej. Reorganizacja pracy sklepu
  4. Selfie albo szybka wizyta policji. Rusza aplikacja dla osób w kwarantannie, jej szczegóły zaskakują
  5. Stanowcza opinia polskiego nauczyciela. Wytknął wszystkie problemy polskiej szkoły, wpis stał się hitem
  6. Nikt nie wyjdzie z domu po 17:00, kary są bardzo wysokie. Dwa kolejne kraje wprowadzają ostre reguły walki z chorobą

Źródło: se.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News