Agnieszka Pilaszewska, gwiazda pamiętnych „Miodowych Lat”, nawiązała do sytuacji artystów w dobie pandemii.. AGENCJA SE/EAST NEWSŹródło: AGENCJA SE/EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 19 Lutego 2021

Agnieszka Pilaszewska załamana realiami. „Aktorsko bezużyteczna, w poczuciu nieustającego zagrożenia”

Agnieszka Pilaszewska, gwiazda pamiętnych „Miodowych Lat”, nawiązała do sytuacji artystów w dobie pandemii. „Zaszczepię się w jakimś... 2027?”, czytamy w mediach społecznościowych aktorki.

Pandemia koronawirusa w oczywisty sposób przyczyniła się do kryzysu w większości gałęzi gospodarki. Obostrzenia dotknęły przede wszystkim właścicieli restauracji, hoteli czy przedstawicieli branży fitness.

Obecna sytuacja epidemiczna nie dotknęła jednak wyłącznie przedsiębiorców. Wprowadzone restrykcje doprowadziły do zamknięcia teatrów oraz wstrzymania produkcji filmowych i telewizyjnych. W efekcie setki członków obsady straciło źródło dochodu i od wielu miesięcy walczy o możliwość powrotu do zawodu.

Choć opinia publiczna, jak zwraca uwagę plotek.pl, nierzadko bagatelizuje problemy artystów, wskazując na zwyczajowe wysokie zarobki aktorów, sytuacja przedstawicieli branży jest daleka od ideału.

Gwiazda „Miodowych Lat”: „Zanim zgolę się na łyso i nauczę tańczyć na rurze”

Sfrustrowani artyści coraz częściej podejmują próby przedstawiania użytkownikom internetu szerszego kontekstu problemów, z jakimi muszą zmierzyć się osoby ze świata filmu i telewizji.

Łukasz Szumowski „cieszy się, że nie jest na miejscu Niedzielskiego”Łukasz Szumowski „cieszy się, że nie jest na miejscu Niedzielskiego”Czytaj dalej

Szczegóły swej sytuacji zawodowej przedstawiła znana m.in. z popularnego serialu komediowego „Miodowe Lata” Agnieszka Pilaszewska.

No cóż... Aktorsko bezużyteczna, w poczuciu nieustannego zagrożenia (zaszczepię się w jakimś... 2027?), czytamy w mediach społecznościowych aktorki.

Wspomniany portal zaznacza, że artystka od wielu lat zajmuje się pisaniem scenariuszy. Wymuszoną aktorską bezczynność rekompensuje sobie zatem rozwijaniem tej części swej działalności.

Zanim zgolę się na łyso i nauczę tańczyć na rurze - Zarzucę tę ośnieżoną krainę swoimi mniej lub bardziej udanymi opowieściami. Przykryję Was nimi, dotulę tak, że kolejnej zimy obejdziecie się bez śniegu, dodała Pilaszewska.

Jedną z gwiazd komentujących wpis gwiazdy „Miodowych Lat” została Grażyna Wolszczak. Dawaj opowieści. Ale ani się waż być aktorsko bezużyteczna!, napisała.

Serial emitowano na antenie telewizji Polsat w latach 1998-2003. Wcielająca się w rolę Aliny Krawczyk Pilaszewska zakończyła pracę przy produkcji w 2001 roku. Na planie zastąpiła ją wówczas Katarzyna Żak.

źródło: Instagram / Plotek

Artykuły polecane przez redakcję WTV: