Ministerstwo zdrowia przekazało niepokojące dane. zdjęcie ilustracyjne: WTVŹródło: zdjęcie ilustracyjne: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Maja 2020

Niepokojące dane podważają słuszność luzowania obostrzeń. Ministerstwo zdrowia właśnie wydało komunikat

Ministerstwo zdrowia poparło wdrożenie trzeciego już etapu odmrażania gospodarki. Jednak przekazane opinii publicznej statystyki nie napawają optymizmem. Wszystko wskazuje na to, że ponownie mamy do czynienia ze wzrostem zachorowań.

Nie każdemu podobają się plany rządzących na znoszenie kolejnych restrykcji. Wielu twierdzi, że powinniśmy poczekać, aż sytuacja epidemiologiczna ulegnie znacznej poprawie. Internauci wskazują, że to, co zakomunikował Mateusz Morawiecki, jest sprzeczne z przekazem resortu zdrowia. Wszystko wskazuje na kolejny wzrost zachorowań. Mimo że dane są poruszające Prawo i Sprawiedliwość postanawia je zbagatelizować.

Zdumiewające sceny w Polsacie na żywo. Poseł nie mógł powstrzymać śmiechu mimo upomnień prowadzącejZdumiewające sceny w Polsacie na żywo. Poseł nie mógł powstrzymać śmiechu mimo upomnień prowadzącejCzytaj dalej

Ministerstwo zdrowia opublikowało ważny komunikat

Na swoim koncie na Twitterze resort Łukasza Szumowskiego przekazał nieciekawe dane. Wynika z nich, że od wczoraj mamy do czynienia z nowymi ogniskami koronawirusa. W sam wtorek przybyło ponad pół tysiąca chorych. Dzisiaj do godziny 17.30 potwierdzono 142 przypadki zakażeń. COVID-19 zaatakował 54 mieszkańców Śląska oraz 52 obywateli Mazowsza. Informacje z innych województw również nie napawają optymizmem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W Warszawie odbędzie się ogromny protest. Zaangażowanych kilka grup, może dojść do poważnych starć z policją
2. Kiedy będzie można już organizować wesela? Minister zdrowia o obostrzeniach

Przypomnijmy, że najbardziej narażeni w obecnej sytuacji są górnicy oraz personel medyczny. Wśród części Polek i Polaków zauważyć można wyraźną niechęć wobec znoszenia obostrzeń. Coraz częściej padają pytania, czy decyzje podjęte przez Morawieckiego nie są zbyt pochopne. Jak tłumaczy premier niezbędne jest ratowanie polskiej gospodarki. Oznacza to umożliwienie przedsiębiorcom ponownego wznowienia prac w swoich zakładach.

Ministerstwo zdrowia podaje kolejne dane

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bill Gates ostrzegał przed pandemią, teraz mówi kiedy się skończy
  2. Ogromna akcja w Lidlu, ceny będą zaskakująco niskie. Znamy datę
  3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
  4. Kierowca wykrzyczał do pasażerów, że w autobusie może być tylko 21 osób. Ich reakcja zwala z nóg
  5. Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dziękujemy bohaterom w szpitalach w całej Polsce
  6. Szpital zaatakowany, nie żyje 13 osób, również noworodki i pielęgniarki. Porażająca wiadomość ze świata

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News