Ministerstwo Zdrowia: 136 nowych przypadków zakażenia
Źródło: wtv
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 9 Kwietnia 2020

Ministerstwo Zdrowia pokazało najnowszy raport. Tragiczne wieści, jedna z ofiar miała jedynie 35 lat

Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze informacje dotyczące sytuacji epidemicznej w Polsce. Z raportu dowiadujemy się, że liczba zakażonych SARS-CoV-2 wzrosła. Niestety, resort poinformował też o kolejnych ofiarach śmiertelnych.

Przypomnimy, że MZ przeszło na raportowanie o szczegółach sytuacji związanej z epidemią w trybie dwóch razy na dobę. Z raportu opublikowanego po godzinie 10 wynika, że dane dotyczące nowych przypadków zakażenia po raz kolejny osiągnęły wynik trzycyfrowy. "Mamy 136 nowych przypadków zakażenia, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych", czytamy na Twitterze.

Ujawniono najważniejszy punkt dzisiejszej konferencji Szumowskiego i Morawieckiego. Będą kolejne “rekomendacje”Ujawniono najważniejszy punkt dzisiejszej konferencji Szumowskiego i Morawieckiego. Będą kolejne “rekomendacje”Czytaj dalej

Ministerstwo Zdrowia: 136 nowych przypadków zakażenia

"Potwierdzone przypadki dotyczą: 23 osób z woj. śląskiego, 22 osób z woj. małopolskiego, 21 osób z woj. dolnośląskiego, 18 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. podlaskiego, 9 osób z woj. pomorskiego, 7 osób z woj. podkarpackiego, 7 osób z woj. opolskiego, 5 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z warmińsko-mazurskiego, 3 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 2 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. lubuskiego", informuje ministerstwo.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fakt: senator PiS przyłapany na gorącym uczynku. Miał złamać zakaz, wszystkiego się wyparł
2. Kierowca passata stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał w ogrodzenie kościoła

Poinformowano również o śmierci kolejnych 6 osób zakażonych wirusem. "Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 6 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 47-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu, 90-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 35-letnia kobieta ze szpitala w Bytomiu, 62-letni mężczyzna ze szpitala w Łańcucie, 81-letni i 77-letni mężczyźni z Drzewicy, którzy nie byli hospitalizowani. Wszyscy mieli choroby współistniejące", przekazano.

"We wczorajszym sms-ie podaliśmy informację o zdublowanym pacjencie w raportach WSSE, dlatego usuwamy go z rejestru osób zmarłych z powodu COVID-19 w woj. podlaskim", podaje resort. Liczba zakazonych w naszym kraju wynosi zatem 5341. Smierć poniosły 164 osoby.

Raport Ministerstwa Zdrowia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
  2. Będzie dodatkowy dzień wolny od pracy? Morawiecki ma nowe prawo, może go ogłosić lada dzień
  3. Popularny ksiądz ujawnił nieprzyjemne fakty z przeszłości Kaczyńskiego. Niespodziewany atak duchownego
  4. Dziennikarze TVP zignorowali zalecenia władz, aby nagrać “śmieszny” filmik? Do sieci trafiło nagranie
  5. 2-latek z Chodzieży stał się ofiarą przemocy fizycznej. Tragiczny los zgotowali mu rodzice
  6. 600 osób nie żyje, chcieli uchronić się przed koronawirusem. Smutne wiadomości ze świata

Źródło: twitter.com/Ministerstwo Zdrowia