Minister zdrowia został skandalicznie obrażony. zdjęcie ilustracyjne: Jakub Kamiński/East NewsŹródło: zdjęcie ilustracyjne: Jakub Kamiński/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Maja 2020

Sprawa trafiła do prokuratury. Prawniczka obraziła ministra i słono za to zapłaci

Minister zdrowia od kilku tygodni podejmuje ważne decyzje o naszym kraju. Mają one ułatwić nam powrót do normalności. Szumowski wspiera też walkę z koronawirusem. Tworząc najróżniejsze przepisy bezpieczeństwa, próbuje zadbać o zdrowie Polek i Polaków. Pomimo wzrostu zaufania do polityka, wciąż nie brakuje jego przeciwników. Słowa krakowskiej prawniczki, zdaniem prokuratury przekroczyły granicę konstruktywnej krytyki.

Łukasz Szumowski zadecydował o wprowadzeniu trzeciej fali znoszenia obostrzeń. Jego działania znacznie wpływają na sympatie wyborców. Już w najbliższej przyszłości odwiedzimy salony fryzjerskie, zakłady kosmetyczne oraz lokalne bary i restauracje. Częściowo otworzone zostaną też szkoły. Nawet na opozycji coraz pozytywniej ocenia się lidera resortu zdrowia. Równoległe przybywa mu też przeciwników. Sprawą jednego z nich zajmą się organy ścigania.

Ile naprawdę zarabia Danuta Holecka? Niebotyczna suma zwala z nógIle naprawdę zarabia Danuta Holecka? Niebotyczna suma zwala z nógCzytaj dalej

Minister Zdrowia: Sprawa krakowskiej prawniczki wylądowała na biurku prokuratora

Oburzona działaniami Rady Ministrów jest znaczna część grup społecznych. Do protestujących rolników, przedsiębiorców oraz górników dołączyła zbulwersowana prawniczka. Dorota J postanowiła obrzucić Szumowskiego skandalicznymi inwektywami. W mediach społecznościowych poruszyła opinię publiczną. Określiła przedstawiciela PiS-u mianem "zgniłej żydokomuny". Zdaniem Pani Doroty naszym krajem od lat rządzą żydzi.

"Kocham Boga i ludzi. Uważam, że każdy człowiek jest nam przez Boga zesłany i dlatego każdy zasługuje na szacunek i taką samą uwagę" - Pisze na swojej stronie oskarżona.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Stanisław Karczewski ujawnia prawdę o rezygnacji z funkcji wicemarszałka Senatu. Sytuacja, jakiej nie było
2. Ile zarabia pierwsza dama Agata Duda? Odpowiedź nie pozostawi nikogo obojętnym

Jak sama pisze, nie widzi w swojej postawie niczego złego. Nie uważa się również za antysemitkę. Tłumacząc się, wyjaśniła, że żydzi nigdy nie będą Polakami. Konserwatystka uważa, że nasz kraj powinnien być miejscem tylko dla naszych rodaków. Całe zdarzenie zostało zgłoszone przed Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bill Gates ostrzegał przed pandemią, teraz mówi kiedy się skończy
  2. Górnicy jadą do Warszawy. Będzie wielki protest w stolicy
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Łukasz Szumowski ostro skrytykował Polaków. Wszystko przez jedną, bardzo ważną rzecz

Źródło: [Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News