Hubert Urbański Milionerzy. YouTube/tvnpl/Kadr z filmuŹródło: YouTube/tvnpl/Kadr z filmu
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 27 Sierpnia 2020

W "Milionerach" padło kuriozalne pytanie za 10 tysięcy złotych. Aż trudno uwierzyć, że wydarzyło się na wizji

„Milionerzy” to program, w którym należy wykazać się szeroką wiedzą na temat wielu różnych zagadnień. Pani Aleksandra usłyszała jednak pytanie, które zdziwiło ją swoją prostotą.

„Który z kontynentów leży na wszystkich czterech półkulach Ziemi?” – takie pytanie padło w teleturnieju „Milionerzy”, które emitowany jest na antenie stacji TVN. Jaka jest poprawna odpowiedź?

Minister edukacji informuje, rodzice powinni zwiększyć czujność. Powrót do szkoły wiąże się z jednym ważnym obowiązkiemMinister edukacji informuje, rodzice powinni zwiększyć czujność. Powrót do szkoły wiąże się z jednym ważnym obowiązkiemCzytaj dalej

„Milionerzy”: Aleksandra Blukacz w walce o milion złotych

 Pani Aleksandra Blukacz z Częstochowy nie najlepiej zaczęła swoje zmagania w ostatnim odcinku programu. Dwa z trzech dostępnych kół ratunkowych wykorzystała na wczesnym etapie gry. „Pół na pół” użyła w pytaniu o zwierzę, które jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim. Jako drugiego koła ratunkowego uczestniczka użyła „pytanie do publiczności”, gdyż zagadnienie: „czego składem jest tlenek wodoru, odrobina chlorku sodu, białek i substancji bakteriobójczych?” sprawiło jej wiele problemów. Przy pomocy widowni odpowiedziała, iż chodzi o łzy. Gdy wydawało się, że następne pytania będą dla pani Aleksandry jeszcze trudniejsze, nagle Hubert Urbański przeczytał pytanie za 10 tys. zł.

„Milionerzy”: kuriozalne pytanie za 10 tys. zł

Ivan Komarenko odpłynął? Promuje oburzające treści, chodzi o ochronę życia i zdrowia Polek i PolakówIvan Komarenko odpłynął? Promuje oburzające treści, chodzi o ochronę życia i zdrowia Polek i PolakówCzytaj dalej

Pytanie za 10 tys. złotych dotyczyło geografii. „Który z kontynentów leży na wszystkich czterech półkulach Ziemi?” A. Afryka, B. Australia, C. Ameryka Południowa, D. Europa. Uczestniczka słusznie zauważyła, że kontynent, który leży na każdej wymienionej półkuli Ziemi musi przecinać zarówno równik, jak i południk zerowy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Była w jednej celi z mamą Madzi. Ujawniła, co współosadzone robiły z Katarzyną W.
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Bezsporny nawrót epidemii, konieczny był powrót ostrych restrykcji. Jedno z europejskich miast nie miało wyboru

Wybór był oczywisty i pani Aleksandra bez większego namysłu poprosiła Huberta Urbańskiego o zaznaczenie odpowiedzi A. Afryka. Była to prawidłowa odpowiedź i uczestniczka pozostała w grze o milion złotych.
 
Źródło: [tvn24.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerza
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Stało się. Jest nowy zakaz przylotów do Polski. Lista się poszerza