Milionerzy. TVN24/screen
Źródło: TVN24/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 24 Lipca 2020

W "Milionerach" padły zaskakujące pytania o powiązania Tuska, Macierewicza, Komorowskiego, Giertycha, Błaszczaka oraz Schetyny. O co chodzi?

"Milionerzy" są programem TVN prowadzonym przez Huberta Urbańskiego. Podczas ostatniej emisji zadano uczestniczce konkursu pytanie o najważniejszych polityków w naszym kraju. Co łączy ze sobą Komorowskiego, Tuska, Błaszczaka, Macierewicza, Giertycha oraz Schetynę?

Wyjaśnijmy, że "Milionerzy" są produkcją TVN-u. Konkurs prowadzony przez Huberta Urbańskiego umożliwia wygranie gigantycznych pieniędzy. Do wygrania turnieju należy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań zamkniętych. Niemałe ułatwienie dla graczy stanowią trzy koła ratunkowe. Pół na pół umożliwia wskazanie dwóch błędnych odpowiedzi. Uczetnik ma wówczas 50% szans na odgadnięcie dobrej odpowiedzi. Telefon do przyjaciela pozwala na konsultacje z wybraną przez gracza osobą. Będąc w tarapatach możemy poprosić też o pomoc publiczności.

W całym kraju właśnie ruszyły gigantyczne protesty. Polki i Polacy są zbulwersowani, ruszyli na uliceW całym kraju właśnie ruszyły gigantyczne protesty. Polki i Polacy są zbulwersowani, ruszyli na uliceCzytaj dalej

"Milionerzy": Co łączy Komorowskiego, Tuska, Błaszczaka, Schetynę, Macierewicza i Giertycha?

Znany i lubiany program Huberta Urbańskiego cieszy się wysoką oglądalnością. Warto podkreślić, że produkcja emitowana jest od 1999 roku. Przez 21 lat jedynie 3 osoby osiągnęły status milionera. Pani Ania postanowiła spróbować swoich sił i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest weryfikacja swojej wiedzy przed kamerami. Nikt jednak nie spodziewał się pytania o to, co łączy skrajnych, wysoko postawionych polityków. Z pozoru proste, lecz niespodziewane pytanie wielu mogłoby zbić z tropu.

Rodzice znęcali się nad malutkim Wiktorkiem i doprowadzili do jego tragicznej śmierci. Teraz na jaw wyszły dramatyczne szczegółyRodzice znęcali się nad malutkim Wiktorkiem i doprowadzili do jego tragicznej śmierci. Teraz na jaw wyszły dramatyczne szczegółyCzytaj dalej

"Bronisław Komorowski, Donald Tusk, Mariusz Błaszczak, Antoni Macierewicz, Roman Giertych, Grzegorz Schetyna - wszyscy jak jeden mąż skończyli: ze sobą, historię, 60 lat, akademię muzyczną" - tak brzmiało pytanie postawione przez Huberta Urbańskiego w "Milionerach". Pani Ania natychmiastowo wykluczyła dwie, najmniej prawdopodobne odpowiedzi. Wszyscy wiemy, że podane osobistości nie ukończyli akademii muzycznej, ani ze sobą nie skończyli.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagła wiadomość. Kolosalna zmiana dla milionów Polaków, wszystko już na dniach
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Mandat za brak dystansu na plaży? Policjanci odpowiadają, jak jest z karaniem na plażach

"Milionerzy" to program, który mógł dać pani Ani niemałe pieniądze. Podnosiło to jedynie stres, jaki panował w studiu TVN-u. Uczestniczka wahała się między odpowiedzią o wieku oraz historii. Sama wskazała, że postawiłaby na wiek, jednak wolała wykorzystać koło ratunkowe. Po konsultacji w ramach telefonu do przyjaciela uświadomiła sobie, że wskazani politycy ukończyli historię. Dobra odpowiedź umożliwiła dalszą część gry i walkę o milion złotych. Wyjaśnijmy, że Grzegorz Schetyna oraz Roman Giertych mają mniej niż 60 lat.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z programu "Milionerzy" TVN z 23 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel

Źródło: [TVN 24]