Co Hubert Urbański widzi na swoim ekranie w "Milionerach"?. (screen) Youtube/Wirtualna Polska
Źródło: (screen) Youtube/Wirtualna Polska
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 22 Listopada 2020

Hubert Urbański ujawnił wielką tajemnicę Milionerów. Wielu widzów zachodziło w głowę, teraz sekret jego ekranu został odkryty

"Zaznaczyć ostatecznie?" - Hubert Urbański często używa tego zwrotu podczas prowadzenia "Milionerów". W krótkim wywiadzie dla Wirtualnej Polski opowiedział, co najbardziej lubi w programie i zdradził, co widzi na swoim ekranie podczas nagrywania. Takiej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał.

Hubert Urbański z radością opowiedział o programie od kuchni, uzupełniając naszą wiedzę o kilka dodatkowych ciekawostek zza kulis.

Ujawniamy prawdziwą twarz Jarosława Jakimowicza. Kilka mało znanych faktów ujrzało światło dzienneUjawniamy prawdziwą twarz Jarosława Jakimowicza. Kilka mało znanych faktów ujrzało światło dzienneCzytaj dalej

Sekrety "Milionerów" - opowieść zza kulis

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski, który znalazł się na koncie YouTube popularnego polskiego serwisu, Hubert Urbański opowiedział o tym, jak wyglądają "Milionerzy" od kuchni. Najpierw przedstawił to, jak wygląda jego praca tuż przed programem, na przykład jak przygotowywany jest w garderobie.

Potem zaprezentował, jakwygląda próba programu w studiu. Jak ujawnił, również uczestnicy pojawiają się na próbie, żeby zobaczyć, jak działa sprzęt i żeby móc się z nim lepiej zapoznać. To im pozwala na to, by w późniejszym etapie byli mniej onieśmieleni.

- Całe życie się przygotowujemy do "Milionerów". Po prostu, czytając gazety, oglądając telewizję, słuchając list przebojów, oglądając seriale. W każdej chwili można dostać pytanie o to, jak nazywa się bohater "Gry o tron" na przykład - mówił Urbański.

Wielka afera na wizji w TVN. Dziennikarzowi puściły nerwy i przyparł do muru gościa programu, nikt się nie spodziewałWielka afera na wizji w TVN. Dziennikarzowi puściły nerwy i przyparł do muru gościa programu, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Jak opowiedział Jan Kępiński, który jest głównym producentem i reżyserem programu, Hubert Urbański był jedyną opcją na prowadzącego. Wybór był wręcz idealny, Urbański świetnie odnajduje się w swojej roli i dla wielu fanów programu jest wręcz niezastąpiony. Jego kwestie weszły też do języka potocznego.

Na pytanie o to, za czym stęsknił się Urbański najbardziej po długiej przerwie w "Milionerach" (program nie był emitowany między 2003 i 2008 rokiem, a potem między 2010 a 2017 rokiem), odpowiedział:

- Za tym, że mogę zapytać, czy to twoja ostateczna odpowiedź i patrzeć na reakcję. To bardzo zabawne zawsze jest - uśmiechnął się Urbański. - Pytanie jest "co jest stolicą Polski", ktoś mówi "Warszawa", a ja pytam "czy jesteś pewien?" i widzę, co się dzieje.

Rossmann rozbija bank, przed sklepem ustawią się wielkie kolejki. Fenomenalna oferta na Black Friday, musicie się przygotowaćRossmann rozbija bank, przed sklepem ustawią się wielkie kolejki. Fenomenalna oferta na Black Friday, musicie się przygotowaćCzytaj dalej

Co na swoim ekranie widzi Hubert Urbański?

Urbański opowiedział również, że pytania, które pojawiają się przed oczami uczestników, także widzi po raz pierwszy, kiedy musi je im przeczytać.

Jak mówił, jego monitor znajduje się pod takim kątem i w takiej odległości, że osoby siedzące za nim i na siedzeniach widowni spokojnie mogłyby zobaczyć, co się na nim wyświetla także w czasie zadawania przez uczestnika pytania. To oznacza, że gdyby odpowiedzi poprawne były zaznaczone wcześniej, oni również mogliby je zobaczyć i wykorzystywać np. w "pytaniu do publiczności".

- Jak zawodnik decyduje się na odpowiedź, to u mnie się pojawia potwierdzenie, czy to jest poprawna odpowiedź, czy też inna, a dodatkowo na dolnym marginesie pojawia się objaśnienie do pytania, z którego czasami korzystam, a czasami nie - opowiedział Urbański.

Jak można zobaczyć, na ekranie pojawiają się również informacje o kołach ratunkowych i aktualnym etapie rozgrywki, tzn. na pytaniu, o jaką kwotę właśnie jesteśmy. Czy "Milionerzy" mają jeszcze więcej tajemnic?

DZISIAJ GRZEJE:
1. Czy Kościół powinien płacić podatki, jak wszyscy inni?
2. Nowy program z 40 plus w nazwie. Obejmie 13,5 mln Polaków, Ciebie też może
3. Tadeusz Rydzyk przerwał milczenie. Miał mówić o uczelni, a grzmiał o aborcji i LGBT

źródło: [Youtube/Wirtualna Polska]

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Bezpłatne badania i zniesienie limitów na wizyty u specjalistów. Resort zdrowia ogłosił wielki plan
  2. Połącz ziemniaki z pieczarkami i zapiecz w piekarniku. Okrasa podzielił się przepisem na najlepszą zapiekankę na świecie, palce lizać
  3. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  4. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  5. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  6. Wielka awantura z udziałem Polaków na pokładzie samolotu. Atakowali załogę i pasażerów. Na miejscu pojawiły się służby
  7. Inżynierowie z Australii opracowali bioniczne oko. Niewiarygodne, jak wynalazek może przysłużyć się niewidomym