Po raz kolejny "Milionerzy" zaskoczyli pytaniem. YouTube.com/tvnpl
Źródło: YouTube.com/tvnpl
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 20 Października 2020

Dziwne pytanie w "Milionerach" dotyczące substancji psychoaktywnej. Ubrański wybuchł śmiechem, uczestniczka nabrała wody w usta

Hubert Urbański wielokrotnie był świadkiem wielu problemów z udzieleniem poprawnej odpowiedzi w teleturnieju "Milionerzy". W tym wypadku powody utrudniające odpowiedź są godne podziwu, jednak dla uczestniczki zasiadającej w studio TVN nie było to zbyt duże pocieszenie. Mało kto ma wiedzę na ten temat, jednak poruszony problem dotyka większą część z nas.

Kiedy TVN zdecydował się na to, by „Milionerzy” wrócili na antenę, spodziewano się, że nie będzie brakować chętnych na to, by dzięki swojej wiedzy ogólnej, zdobyć sporą sumę pieniędzy. Nie tylko uczestnicy ochoczo szturmują studio TVN-u, również widzowie wyjątkowo tłumnie zasiadają przed ekranami, gdyż lubią sprawdzać swoją wiedzę bez ryzyka utraty gotówki.

Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa. Media dotarły do wynikuJarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa. Media dotarły do wynikuCzytaj dalej

Jeden z ostatnich odcinków dostarczył sporych emocji. Hubert Urbański zadał pytanie, które sprawiło, że uczestniczka nie miała zielonego pojęcia, która z czterech opcji może być poprawną odpowiedzią i miała ku temu powody.

Uczestniczka „Milionerów” zaskoczona pytaniem zadanym przez Huberta Urbańskiego

Wszyscy śledzący „Milionerów” wiedzą, że pytania prezentowane uczestnikom potrafią zaskoczyć. Dotyczyć mogą wyjątkowo szerokiej gamy tematycznej i chociaż niekiedy są banalne, to często stanowią nawet dla doświadczonego Huberta Urbańskiego ogromne zaskoczenie. Ostatnio na ekranie prowadzącego pojawiło się pytanie dotyczące łagodzenia objawów kaca, a zagwozdka ta okazała się wyjątkowo kłopotliwa dla walczącej o milion kobiety.

Hubert Urbański zapytał o wody lecznicze, a dokładniej o to, która z czterech wskazanych na ekranie „Milionerów” słynie z tego, że łagodzi objawy nadużycia napojów alkoholowych. Kobieta siedząca naprzeciw prowadzącego teleturniej TVN zdecydowała się na wyjątkowo osobiste wyznanie.

Abstynentka zapytana została w „Milionerach” o najlepszą wodę na kaca

Hubert Urbański tradycyjnie zaproponował cztery możliwe opcje. Były to kolejno wody lecznicze o nazwach: zuber, józef, słotwinka oraz kryniczanka. Kobieta mająca nadzieję, że wyjdzie ze studia TVN z milionem złotych wyznała, że od ponad 5 lat nie napiła się nawet kropli alkoholu, zatem dawno już zapomniała wyjątkowo niekomfortowe uczucie, jakim jest efekt uboczny nadużycia alkoholu.

Poszłam na nocne zakupy do Lidla w czasie pandemii. Zastałam sceny, jakich zupełnie się nie spodziewałamPoszłam na nocne zakupy do Lidla w czasie pandemii. Zastałam sceny, jakich zupełnie się nie spodziewałamCzytaj dalej

Stanęła przed ważną decyzją, która dla uczestników „Milionerów”, jest bardzo powszechną opcją. Kobieta mogła zaryzykować i próbować trafić w prawidłową możliwość ryzykując utratę ogromu pieniędzy i powrót do domu z sumą gwarantowaną lub wziąć kwotę zdobytą dzięki poprawnej odpowiedzi na poprzednie pytanie.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Przerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręce

2. Polacy szykują się na drugą falę. Dwa produkty w pośpiechu znikają ze sklepów, dla ciebie może już nie wystarczyć

Dziwne pytanie w „Milionerach” zaskoczyło wszystkich

Uczestniczka nie ukrywała, że sytuacja jest dla niej wyjątkowo kłopotliwa i sama nie wie, jaka decyzja będzie najlepsza. Wiele osób oglądających „Milionerów” w zaciszu domowego ogniska zapomina, że w momencie zajęcia miejsca naprzeciw Huberta Urbańskiego stres robi swoje i podejmowanie tak istotnych decyzji jest znacznie trudniejsze.

Ostatecznie kobieta doszła do wniosku, że ryzyko w tym przypadku nie jest wskazane, a z racji, iż nie ma zielonego pojęcia o przeciwdziałaniu efektom nadużycia alkoholu, nie będzie narażać się na utratę zdobytych do tej pory pieniędzy. Podziękowała za wspólną grę i ze studia „Milionerów” wyszła z czekiem na 20 tys. złotych, co również jest imponującą kwotą, mogącą znacznie podreperować domowy budżet. Zgodnie z tradycją „Milionerów” Hubert Urbański ujawnił prawidłową odpowiedź na pytanie. Prowadzący wskazał, że wodą leczniczą mogącą pomoc w zniwelowaniu kaca jest zuber, czyli odpowiedź A.

Zdjęcie wyróżniające to kadr z programu "Milionerzy", odcinek dostępny jest pod adresem YouTube.com/tvnpl

Źródło: SuperExpress

Ostatnie godziny życia Dariusza Gnatowskiego wyciskają łzy z oczu. Cała prawda wyszła na jawOstatnie godziny życia Dariusza Gnatowskiego wyciskają łzy z oczu. Cała prawda wyszła na jawCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przywoziliśmy je niemal kartonami. Czesi przestają produkować jeden z ulubionych słodyczy Polaków
  2. Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Sytuacja wymknie się spod kontroli, będą nowe restrykcje
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo