Najkrótsza rozgrywka w "Milionerach"? Uczestniczka odpadła po minucie.. (screen) Youtube/WSZYSTKO NIC
Źródło: (screen) Youtube/WSZYSTKO NIC
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 15 Listopada 2020

Nieprawdopodobne, gra w Milionerach zajęła jej tylko minutę. Aż przykro patrzeć

W wiosennej edycji "Milionerów" z 2017 roku doszło do najpewniej najszybszej przegranej w tym programie. Uczestniczka zdążyła o sobie opowiedzieć, a potem Hubert Urbański zadał nieoczywiste pytanie i pani Aleksandra odpowiedziała szybko... lecz błędnie. A to wszystko w zaledwie parę minut!

Pierwsze pytanie okazało się mylące nie tylko dla uczestniczki, ale również części widzów.

Kuriozum, totalna wpadka w TVN24. Wyemitowali wpis z fejk konta Kuriozum, totalna wpadka w TVN24. Wyemitowali wpis z fejk konta "na****nywikary", do którego odniósł się Karczewski, bo też się nie zorientowałCzytaj dalej

Najszybsza przegrana w "Milionerach"? Uczestniczka odpadła po minucie

Pani Aleksandra Koman bez przeszkód przeszła do pierwszej rundy, uzyskując wcześniej najlepszy czas spośród wszystkich uczestników. Udało jej się udzielić prawidłowej odpowiedzi, porządkując odpowiednio wskazane wcześniej wyrazy. Prześcignęła współuczestników o prawie dwie sekundy!

Kiedy usiadła przed Hubertem Urbańskim, okazało się, że zna wiele języków - angielski, francuski, hiszpański i włoski, których, jak przyznała, nauczyła się ze względu na swoich ulubionych sportowców. Największe gwiazdy wyścigów motocyklowych związane są właśnie z tymi krajami.

Uczestniczka skarżyła się, że w jej otoczeniu nie ma nikogo, kto żywo interesowałby się podobnymi zagadnieniami ze świata sportu. Większość panów głównie myśli w tym kontekście o żużlu.

Okazało się również, że pani Aleksandra sama ma poniekąd coś wspólnego ze sportem - wykonuje zawód fizjoterapeutki.

Wstęp trwał bardzo króciutko, a wkrótce przed uczestniczką pojawiło się pierwsze i - jak wkrótce miało się okazać - ostatnie pytanie.

PiS traci większość? Grunt pali się pod nogami, kolejny poseł odchodziPiS traci większość? Grunt pali się pod nogami, kolejny poseł odchodziCzytaj dalej

Szybka przegrana uczestniczki - niecodzienne pytanie w "Milionerach"

Pytanie brzmiało: "Na akord można:

A: spać
B: pracować
C: śpiewać
D: podróżować"

Uczestniczka pewnie, w niecałą minutę zaznaczyła odpowiedź C. Akordy kojarzą się z muzyką i dźwiękami, skojarzenie okazało się jednak zwodnicze. Po potwierdzeniu zaznaczonej odpowiedzi, pani Aleksandra usłyszała od Huberta Urbańskiego, że niestety, prawidłową odpowiedzią było B, czyli "pracować". Skąd to nieporozumienie?

Praca na akord i akordy w muzyce

Akord to system pracy, w którym wynagrodzenie otrzymujemy za ilość wykonanej pracy, nie zaś za godziny w niej spędzone. System uzależniony jest od stawki ustalonej między pracodawcą oraz pracobiorcą i wyróżniane są też jego różne rodzaje w zależności od rodzaju wykonywanej pracy lub kwestii zapłaty.

Inną kwestią są akordy w muzyce - akord to połączenie brzmienia przynajmniej trzech dźwięków o różnej wysokości i nazwie.

Śpiewamy więc akordy, ale na akord można tylko pracować.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czarnek się wygadał. Chce wprowadzić przerażającą reformę, studenci będą zupełnie bezbronni wobec przemocowych wykładowców
2. Klienci jednego z największych banków w Polsce na celowniku oszustów. Można stracić wszystkie pieniądze
3. Giertych przerwał milczenie i wyciągnął kwity, szykuje się afera roku. Rząd miał złożyć niemoralną propozycje Czarneckiemu

źródło: [Youtube/WSZYSTKO NIC]

Nagle Nagle "Rolnik szuka żony" wstrzymany. Co się stało?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na święta mogą pojawić się nowe obostrzenia? Minister Zdrowia odpowiada
  2. Wystarczy kilka łyków dziennie, by pozbyć się natrętnego kaszlu. Domowy sposób naszych babć w końcu wraca do łask
  3. "Kryli? Mogli nie wiedzieć". Tadeusz Rydzyk zacięcie broni Gulbinowicza i Dziwisza
  4. Wraca oferta Lidla, przez którą ludzie się tratowali w kolejkach. Teraz może być podobnie
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. Wiemy, gdzie mieszkają Golcowie. Posiadłość jak z bajki w samym sercu polskich gór, rzut kamieniem od największych atrakcji
  7. Ogromne zmiany w rządzie. Ministerstwo Cyfryzacji zostało zlikwidowane