"Milionerzy" Hubert Urbański. (zd. il.) Piotr Molecki/East NewsŹródło: (zd. il.) Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 15 Września 2020

Urbański od lat prowadzi "Milionerów", ale nikt nie wie co próbuje ukryć przed widzami w każdym odcinku. Wydało się przypadkiem

"Milionerzy" przynieśli mu sławę. Huber Urbański, choć wydaje się być niepozorny, to skrywa wiele tajemnic przed swoimi widzami. O co konkretnie chodzi?

Teleturniej, który prowadzi od samego początku Hubert Urbański, istnieje od września 1999 roku. Przez jakiś czas trwała przerwa w nadawaniu "Milionerów", jednak po latach program powrócił ze zdwojoną siłą.

TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowychTVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowychCzytaj dalej

"Milionerzy" dały mu sławę. Co ukrywa za kulisami Hubert Urbański?

Po raz pierwszy u prowadzącego "Milionerów" odkryto znamienny tatuaż na jego dłoniach w 2013 roku. Wytauował wtedy pierwsze litery imion swoich córek: Marianny, Danuty, Krystyny i Stefanii. Warto wspomnieć, że 10 lat temu Hubert Urbański przeżył osobisty dramat.  – W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy w moim życiu zdarzyły się różne dramatyczne rzeczy – mówił wtedy na łamach „Newsweeka”.

wtv.pl - portal informacyjny"Wiadomości" odpłynęły. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?Czytaj dalej

Prezenter miał wiele problemów, które zmusiły go do podjęcia się terapii. Początkowo przeżywał chorobę ojca. Później stracił pracę w telewizji, a przy wszystkich tych przykrościach, jak sam twierdził, starał się sprostać oczekiwaniom najbliższych mu osób. - W pewnym momencie uświadomiłem sobie, że już nie mogę tak dalej. Że teraz to ja potrzebuję większego wsparcia, zrozumienia. Nie dostałem tego – żalił się Urbański.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Miała zapłacić mandat za odmowę obsługi klientki bez maseczki. Sąd jednak zaskoczył decyzją

Zaraz po śmierci ojca musiał stawić czoło kolejnym wydarzeniom. Jego ówczesna żona od niego odeszła, zabierając ze sobą córki. - Kilka tygodni po śmierci ojca usłyszałem od mojej żony, że mam sobie z tym wszystkim radzić sam. To był początek końca naszego małżeństwa. Zaczął się koszmar, historie jak z brazylijskiego serialu - wspominał. 

– Wtedy zrozumiałem, że jeśli dam sobie zabrać to, co jest dla mnie najcenniejsze, to mój świat zniknie. Znikną moje dzieci, zniknę ja jako człowiek, nie będę mógł sobie spojrzeć w twarz. To był krytyczny moment, zrozumiałem, że muszę walczyć – mówił rozgoryczony prezenter "Milionerów".

Czy 500 plus powinno zostać zwiększone? Minister zabrał głos, wszystko stało się jasneCzy 500 plus powinno zostać zwiększone? Minister zabrał głos, wszystko stało się jasneCzytaj dalej

Prowadzący "Milionerów" po rozwodzie z Julią Chmielnik, związał się na jakiś czas z 27-letnią wtedy Joanną Majstrak. Jak spekuluje "Pudelek", obecnie związany jest z młodą szatynką, z którą postanowił nawet zamieszkać. Jego program znów wrócił do łask i bije rekordy popularności. Jak widać, był to tylko chwilowy kryzys w życiu Urbańskiego, po którym udało mu się podnieść.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miała zapłacić mandat za odmowę obsługi klientki bez maseczki. Sąd jednak zaskoczył decyzją
  2. Mężczyzna szedł chodnikiem, nagle zobaczył torbę pełną pieniędzy. Jego zachowanie opisały wszystkie portale w internecie
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źrodło: [Fakt, Newsweek, Wirtualna Polska]