Hubert Urbański. YouTube/tvnpl/Kadr z filmuŹródło: YouTube/tvnpl/Kadr z filmu
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 13 Sierpnia 2020

Milionerzy: Pytanie za 500 zł wprawiło uczestniczkę w osłupienie. Musiała skorzystać z podpowiedzi

„Milionerzy” TVN: Uczestniczka usłyszała pierwsze pytanie i kompletnie ją zamurowało. Pytanie dotyczyło konserwy politycznej. Musiała skorzystać z koła ratunkowego już na samym starcie swojej próby zdobycia miliona.

Program telewizyjny „Milionerzy” to produkcja stacji TVN, która już od wielu lat zapewnia rozrywkę fanom teleturnieju. Główną nagrodę w programie dotychczas udało się wygrać trzykrotnie.

Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanachJacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanachCzytaj dalej

„Milionerzy”: Pierwsze pytanie sprawiło uczestniczce problem

„Konserwa polityczna to inaczej?: A. kruszywo, B. cement, C. beton czy D. tłuczeń?” Takie pytanie otrzymała pani Julia Cieślak na samym starcie swojej próby zgarnięcie miliona złotych. Jak sama przyznała, z reguły pierwsze pytania należą do tych łatwiejszych, jednak ta zagadka sprawiła jej trochę trudności. Aby nie ryzykować odpadnięcia na tak wczesnym etapie programu, postanowiła użyć koła ratunkowego „pół na pół”, które wykluczyło odpowiedzi A. i B. Taki rozwój wydarzeń sprawił, iż uczestniczka już nie miała wątpliwości i z wielką pewnością zaznaczyła odpowiedź C. beton, która okazała się być poprawną, co pozwoliło pani Julii kontynuować walkę o milion złotych.

Magdalena Ogórek i Jakimowicz w TVP przekroczyli wszelkie granice. Śmiali się w głos, gdy ośmieszano drugiego człowiekaMagdalena Ogórek i Jakimowicz w TVP przekroczyli wszelkie granice. Śmiali się w głos, gdy ośmieszano drugiego człowiekaCzytaj dalej

Historia programu „Milionerzy”


„Milionerzy” to program, który jest emitowany w polskiej telewizji z przerwami od 1999 roku. Prowadzącym tego teleturnieju jest Hubert Urbański, który wręczał czek o wartości miliona złotych już trzem uczestnikom - w 2010, 2018 i 2019 roku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom
2. Dziecinnie proste i niesamowicie pyszne. Obłędne pieczone ziemniaki po grecku
3. Marża na długi weekend wyraźnie w górę. Każdy kierowca dobitnie odczuje

Dotychczas wyemitowano już 1042 odcinki programu. Polscy „Milionerzy” zostali oparci na podstawie brytyjskiego programu „Who Wants to Be a Millionaire?”. Z powodu epidemii koronawirusa, stacja TVN postanowiła chwilowo wstrzymać nagrywanie kolejnych odcinków programu.
 
Źródło: [tvn24.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 39 tys. złotych zadłużenia na każdego Polaka już w 2021 roku. Resort finansów podał niepokojące dane
  2. Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperze
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!