Milionerzy. YouTube/ITV News/12.09.20/Screen
Źródło: YouTube/ITV News/12.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w "Milionerach". Rekordowo krótki czas odpowiedzi nie jest jedynym zaskoczeniem

"Milionerzy" mogą poszczycić kolejnym zwycięzcą. Najwyższa wygrana padła po raz pierwszy od ostatnich 14 lat. Nauczyciel historii bił rekordy i odpowiedział na wszystkie pytania w niecałe 20 minut. Zaskakujące sceny miały miejsce w Wielkiej Brytanii.

Na całym świecie telewizje rozrywkowe cieszą się popularnością. "Milionerzy", "The Voice of Poland", "Top Model", czy też "Hotel Paradise" posiada swoje pierwotne odpowiedniki w innych krajach. Zagraniczne edycje również budzą wiele emocji. W ostatnim czasie polskie media opisały wydarzenia z Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że po 14 latach brytyjski odpowiednik "Milionerów" ogłosił kolejnego zwycięzcę.

Obrazy WTV"Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?Czytaj dalej

"Milionerzy". Brytyjska produkcja ogłosiła dobrą nowinę

Każdy uczestnik, który chce spróbować swoich sił w "Milionerach" musi wykazać się wszechstronną wiedzą. Prowadzący zarówno w Polsce, jak i na świecie wypytują o tematy kulinarne, polityczne, historyczne oraz naukowe. Tym razem do telewizyjnego show zgłosił się 57-letni nauczyciel historii. Mężczyzna pochodzący ze Shropshire rozbił bank w 20 minut. Nawet na najtrudniejsze pytanie odpowiadał bez chwili namysłu. Wykorzystał jedno koło ratunkowe w ciągu całej rozgrywki.

Dramatyczny apel w internecie: Dramatyczny apel w internecie: "Jestem inwalidą, idę do szpitala, psa czeka schronisko, proszę o dom". Pomożecie?Czytaj dalej

Pytanie o milion funtów również nie stanowiło dla mężczyzny problemu. Pedagog musiał wskazać dokładne nazwisko pirata, który w 1718 roku zginął w bitwie u wybrzeży Karoliny Północnej. Chwilę później w mediach społecznościowych "Milionerów" ogłoszono kolejnego bogacza. Korzystając ze swoich pięciu minut Donald Fear wskazał, że pieniądze przeznaczy na wsparcie finansowe dla swoich bliskich. Resztę dobytku zainwestuje, by móc prowadzić godne życie na stare lata.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła

"Milionerzy" są programem, który pozwala dorobić się na posiadanej wiedzy. "Wirtualna Polska" przekazała zaskakująca informacje na temat zwycięzcy show. Okazuje się, że do programu zgłosił się też brat nauczyciela. Co więcej, pan Fear zdobył wówczas pół miliona funtów.

Usłyszał w Usłyszał w "Top Model", że nie ma żadnych szans. Spektakularnie schudł i przyszedł ponownie, niezwykła historiaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źrodło: [Wirtualna Polska]