"Milionerzy" po raz kolejny zaskoczyli widzów. YouTube.com/Grupa AT
Źródło: YouTube.com/Grupa AT
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 6 Października 2020

Milionerzy: Pytanie za milion zaskoczyło samego Huberta Urbańskiego. Widzowie oniemieli, gdy zostało wyczytane

TVN zdecydował się jakiś czas temu powrócić do sprawdzonego formatu, jakim są "Milionerzy" i okazało się, że widzowie nadal kochają zgadywać poprawne odpowiedzi wraz z uczestnikami walczącymi o wielkie pieniądze. W ostatnim odcinku padło pytanie za milion, pan Dawid zapytany został o popularne święto.

Od lat „Milionerzy” znajdują się w czołówce ulubionych programów rozrywkowych Polaków. Hubert Urbański w roli prowadzącego testuje wiedzę śmiałków, którym udało się przejść eliminacje i zasiąść w fotelu w studio. Wszystkie pytania wywołują niemałe poruszenie wśród widzów, jednak te dzięki, którym zgarnąć można horrendalnie wysokie kwoty, stają się prawdziwym hitem. Ostatnio padło pytanie za milion i było ono zaskoczeniem nawet dla doświadczonego Huberta.

Nagła awantura w Sejmie, posypały się wyzwiska. Posłom całkowicie puściły nerwyNagła awantura w Sejmie, posypały się wyzwiska. Posłom całkowicie puściły nerwyCzytaj dalej

Uczestnik programu „Milionerzy” zawalczył o główną wygraną

Przejście długiej drabinki prowadzącej do zgarnięcia miliona złotych to nie lada wyzwanie. Znanie odpowiedzi na pojedyncze pytanie nie jest szczególnym osiągnięciem, gdyż dopiero wykazanie się obszerną wiedzą ogólną może zagwarantować odważnym małą fortunę. „Milionerzy” sukcesywnie wystawiają nas na próbę, a siedząc na kanapie, wielu Polaków zdziwionych jest, że uczestnicy nie znają odpowiedzi na zadane przez Huberta Urbańskiego pytania. Ostatnio sensacją okazało się pytanie za milion, które zaskoczyło samego prowadzącego teleturniej. Kiedy odcinek „Milionerów” został wyemitowany, wszyscy mogli sprawdzić, czy będąc na miejscu pana Dawida, odpowiedzieliby poprawnie na pytanie odnośnie żydowskiego zwyczaju.

W „Milionerach” padło pytanie o Chanukę

Czy to się wydarzyło naprawdę? TVP Info przebiło kolejną granicę, aż trudno uwierzyćCzy to się wydarzyło naprawdę? TVP Info przebiło kolejną granicę, aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

„Milionerzy” to niekwestionowany hit TVN. Hubert Urbański po latach przerwy znów zasiadł w fotelu prowadzącego i od kilku sezonów z powodzeniem prowadzi lubiany teleturniej. Widział niezliczoną ilość pytań i raczej trudno go jeszcze czymś zaskoczyć, lecz tym razem producentom się to udało. Pan Dawid został zapytany o to charakterystyczny świecznik wykorzystywany w czasie trwania Żydowskiego Święta Świateł, czyli Chanuki. Hubert Urbański chciał się dowiedzieć czy uczestnik potrafi wskazać, ile świec płonie ósmego dnia, czyli ostatniego dnia trwania święta, na świeczniku. Tradycyjnie podano cztery warianty, kolejno: sześć, siedem, osiem, dziesięć. „Milionerzy”, już wielokrotnie udowadniali, że powiedzenie, iż „kto nie ryzykuje, ten nie ma” okazuje się wyjątkowo prawdziwe. W tym przypadku właśnie tą tezą postanowił kierować się walczący o milion złotych uczestnik teleturnieju i nie mając pewności, zdecydował się na zaryzykowanie i obstawienie swoich przypuszczeń.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wypowiedź Czarnka o kobietach jest kroplą w morzu. Nieznane wypowiedzi w rozmowach z Radio Maryja
2. Ewa piła pól szklanki soku co 3 dni. Nie mogła uwierzyć w zmiany, które zaobserwowała, teraz poleca go wszystkim
3. Widzieliście go? Miał dopuścić się zatrważających czynów, policja musi go odnaleźć

„Milionerzy”: kolejny uczestnik zawalczył o milion złotych

Hubert Urbański często powtarza, że w „Milionerach” najchętniej rozdawałby czeki na wysokie kwoty, jednak zgodnie z zasadami może to zrobić tylko wtedy, gdy uczestnicy wykażą się niebanalną i szeroką wiedzą. Pytanie o świecznik wykorzystywany w czasie Chanuki zaskoczyło zarówno prowadzącego, jak i siedzącego w fotelu pana Dawida. Postanowił on mimo wątpliwości postawić na odpowiedź B, czyli według niego w czasie ósmego dnia Chanuki na świeczniku płonie siedem świec. Niestety ze studia TVN zamiast z milionem wyszedł z „zaledwie” 40 tysiącami złotych. Hubert Urbański musiał go zasmucić, gdyż na świeczniku znaleźć można osiem płonących świec. Znalibyście odpowiedź na to pytanie?

Zdjęcie wyróżniające to kadr z czołówki programu "Milionerzy" dostępnej na YouTube.com/GrupaAT

Źródło: Tech Wirtualna Polska

Udzielał wywiadu w Polsat News, nie miał pojęcia, co dzieje się za jego plecami. Widzowie zobaczyli wszystkoUdzielał wywiadu w Polsat News, nie miał pojęcia, co dzieje się za jego plecami. Widzowie zobaczyli wszystkoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przywoziliśmy je niemal kartonami. Czesi przestają produkować jeden z ulubionych słodyczy Polaków
  2. Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperze
  3. Służby nie nadążały, trudna, niebezpieczna noc. Z samego rana pojawiły się nowe ostrzeżenia pogodowe, uważajcie
  4. Biskup nie wytrzymał u Rydzyka, ostrzegał przed "gorszeniem młodzieży". Zaskakująco mocne słowa
  5. TVP Info znalazło sobie nowego "eksperta" po aktorze i gwiazdorze disco polo. Zrobi karierę?
  6. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo