O wielka wygrane w "Milionerach" zawalczyli prowadzący "Dzień Dobry TVN". screen Facebook.com/Milionerzy TVNŹródło: screen Facebook.com/Milionerzy TVN
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 4 Grudnia 2020

W "Milionerach" uczestnikami zostały największe gwiazdy TVN. Wcale nie poszło im dobrze

To był wyjątkowy odcinek "Milionerów", a o tym, że pytania nie należą do najłatwiejszych, przekonali się prowadzący "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski. Para wystąpiła w programie TVN w ramach odcinka mikołajkowego. Całą zdobytą wygraną przeznaczano na cele charytatywne.

  • Wczoraj wyemitowany został mikołajkowy odcinek programu "Milionerzy"
  • Na fotelu graczy zasiedli prowadzący "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski
  • Para doszła do pytania za 250 tys. złotych, jednak zrezygnowała z odpowiedzi na nie
  • Wszystkie wygrane pieniądze przekazywane są Fundacji TVN "Nie jesteś sam"

Wielu widzów mogło być zaskoczonych, widząc na fotelach w "Milionerach" prowadzących "Dzień Dobry TVN". Stacja postanowiła urozmaicić nieco format, a przy okazji stworzyć tradycyjny mikołajkowy odcinek. Zasady pozostały niezmienne: wszystkie pieniądze, jakie wygrają gwiazdy, przeznaczane są na cele charytatywne.

Fantastyczne wieści przed weekendem. Prognozy napawają optymizmem, eksperci przekazaliFantastyczne wieści przed weekendem. Prognozy napawają optymizmem, eksperci przekazaliCzytaj dalej

Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski przekonali się na własnej skórze, jak to jest siedzieć w "Milionerach" i odpowiadać na pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego. Ekranowi partnerzy raczej nie spodziewali się, że niektóre z pytań mogą dotyczyć tak specjalistycznej wiedzy. Wiadomo, ile pieniędzy wygrali.

Nietypowi gracze w "Milionerach", prowadzący "Dzień Dobry TVN" zmierzyli się z pytaniami od Huberta Urbańskiego

Dla fanów "Dzień Dobry TVN" występ lubianej pary w "Milionerach" mógł okazać się sporą rozrywką. W programie prowadzonym przez Huberta Urbańskiego graczami przez większość czasu są zwykli ludzie, a to, jak poradzą sobie gwiazdy znane z ekranów telewizorów, wzbudziło spore zainteresowanie, co widać również po komentarzach w mediach społecznościowych.

Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski tworzą wyjątkowy zgrany duet i daleko im do niesnasek, z którymi ostatnio boryka się ekipa konkurencyjnego "Pytania na śniadanie" (więcej na ten temat możecie przeczytać >TUTAJ<). Widać było, że dobrze się bawili, ale mając świadomość celu, na jaki przekazywać będą swoją wygraną nie decydowali się na ryzykowne decyzje.

Czy nadchodzi prawdziwa rewolucja w emeryturach? Niektórzy musieliby oddawać duże kwoty do ZUSCzy nadchodzi prawdziwa rewolucja w emeryturach? Niektórzy musieliby oddawać duże kwoty do ZUSCzytaj dalej

Chociaż para zaszła stosunkowo daleko w drabince pytań dostępnej w programie "Milionerzy", to nie udało im się zdobyć głównej nagrody. W samym programie zaszła dość spora zmiana z okazji występu gwiazd TVN. W studio zabrakło publiczności, co wymagało rezygnacji z koła ratunkowego "pytanie do publiczności". Zamiast tego prowadzący "Dzień Dobry TVN" mogli skorzystać z "zamiany pytania".

Niektóre z toków rozumowania gwiazdorskiej pary mogły zaskoczyć. Ostatnim, na jakie zdecydowali się odpowiedzieć, było to za 125 tys. złotych. Postacie wymienione w odpowiedziach są znane każdemu ze szkoły.

Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski w "Milionerach"

Hubert Urbański podał cztery z możliwe odpowiedzi. Jedna z nich była właściwa i gwarantowała przejście do pytania za 250 tys. złotych. Były to kolejno: Kordian, Gustaw-Konrad, Walter Alf oraz Jacek Soplica. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Samo pytanie brzmiało: kto "szczęście w domu nie znalazł, bo go nie było w ojczyźnie"? Tutaj lubiani prowadzący "Dzień Dobry TVN" zdecydowali się na zupełnie zadziwiający tok myślenia, gdyż założyli, iż Alf kryjący się pod odpowiedzią C, to postać przyjaznego kosmity z popularnego w latach 90-tych serialu.

Po naradzie zdecydowali się wybrać właśnie odpowiedź C. Hubert Urbański po kultowym już "definitywnie" zaznaczył wskazaną przez gwiazdy TVN odpowiedź. Okazało się, że chociaż u podstaw rozumowania był błąd, gdyż Walter Alf to tak naprawdę Konrad Wallenrod, to już sam wynik, okazał się dla prowdzących śniadaniówkę szczęśliwy, gdyż była to prawidłowa odpowiedź. Następne pytanie jednak przysporzyło im jeszcze większych problemów.

Musieli zrezygnować z dalszej gry

Na profilu "Milionerów" na Facebooku można oglądać fragmenty mikołajkowego odcinka. Widać na nich, że chociaż zabawa była ogromna, to prowadzący wiedzieli, że nie grają dla siebie, a dla podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Kiedy gwiazdy TVN przeszły do pytania za 250 tys. złotych musiały podjąć ważną decyzję

Wiedząc, że niemal wszystko, co do tej pory wygrali, mogą stracić, a nie są pewni swojej odpowiedzi, postanowili przekazać Hubertowi Urbańskiemu swoją decyzję. Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski zrezygnowali z odpowiedzi na pytanie za 250 tys. złotych i przekazali fundacji czek na 125 tys. złotych. W przypadku błędnej odpowiedzi wróciliby do kwoty gwarantowanej, czyli "zaledwie" 40 tys. złotych.

Agata Duda przerwała medialne milczenie. Do sieci trafiło nagranie, podobna sytuacja nie zdarza się częstoAgata Duda przerwała medialne milczenie. Do sieci trafiło nagranie, podobna sytuacja nie zdarza się częstoCzytaj dalej

Źródło: Facebook.com @Milionerzy TVN / SuperExpress

Zobacz także w naszych serwisach: