Milionerzy TVN Hubert Urbański. TVNpl/Milionerzy TVN/17.10.17/YouTube/ScreenŹródło: TVNpl/Milionerzy TVN/17.10.17/YouTube/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Września 2020

Niespodziewanie pewne pytanie padło na wizji w programie "Milionerzy". Wielu widzów nie mogło uwierzyć

"Milionerzy" TVN wspólnie z Hubertem Urbańskim umożliwiły tysiącom Polaków walkę o wielkie pieniądze. Pan Krzysztof postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zmierzyć się prowadzącym. Już pierwsze pytanie zbiło go z tropu. Wielu mogłoby nie odpowiedzieć.

Komercyjna stacja ma niezwykle szeroką ofertę rozrywkową. Medium nieustannie zaskakuje widzów kolejnymi projektami, które biją rekordy oglądalności. Wierni sympatycy TVN-u niezwykle cenią słynne już programy. Jednym z nich są właśnie "Milionerzy". Hubert Urbański zaskakuję coraz to ciekawszymi pytaniami. Tym razem o milion złotych zawalczył pan Krzysztof. Już na samym początku wykorzystał koło ratunkowe. Publiczność wskazała mu odpowiedź, ale czy dobrą?

Anna Lewandowska panicznie stara się odratować swoje dobre imię, ale niestety jeszcze bardziej się pogrąża. Czy teraz przesadziła?Anna Lewandowska panicznie stara się odratować swoje dobre imię, ale niestety jeszcze bardziej się pogrąża. Czy teraz przesadziła?Czytaj dalej

"Milionerzy" TVN. Hubert Urbański zapytał o "zajzajer". Wiecie, co to?

Nowe odcinki kultowego show TVN-u zmagają się też z ograniczeniami. Kryzys epidemiczny odcisnął swoje piętno również na ofercie rozrywkowej największych telewizyjnych stacji. Przyłbicie, dystans społeczny, czy też limity osób obecnych na planie, to nowa rzeczywistość Huberta Urbańskiego. Warto podkreślić, że zasady te zapewniają bezpieczeństwo każdemu, kto uczestniczy w procesie nagrywania i produkowania cenionego programu.

Nie dajcie się oszukać. Zrobi się naprawdę niebezpiecznie, wszyscy powinni być przygotowaniNie dajcie się oszukać. Zrobi się naprawdę niebezpiecznie, wszyscy powinni być przygotowaniCzytaj dalej

Pan Krzysztof otrzymał pytanie o "zajzajer". Uczestnik "Milionerów" TVN miał do wyboru cztery odpowiedzi. Coś fantastycznego, likier jajeczny, przyrząd celowniczy oraz palący napój. Dla wielu odpowiedzi te mogłyby nie stanowić wskazówki. Podobnie było z panem Krzysztofem, który poprosił o pomoc widownie. Działanie to niesie za sobą ryzyko. Nikt nie ma gwarancji, że osoby obecne na planie przedstawią rozwiązanie, które umożliwi dalszy udział w programie. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Cała Polska w czerwonej strefie? GIS wydał najgorszy możliwy komunikat

"Milionerzy" TVN wspólnie z Hubertem Urbańskim zaskakują pytaniami nawet o 500 złotych. Całe szczęście widownia zaproponowała prawidłową odpowiedź. Zajzajer to określenie dla mocnego lub złej jakości bimbru. Podobnie nazywa się coś kwaśnego. Dalsze wskazania pana Krzysztofa będziemy mogli poznań w kolejny odcinku show. Wiemy już, że mężczyzna wygrał 5 tysięcy złotych. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj ważna zmiana w przepisach. Straż miejska rusza, będzie masowo wlepiać mandaty
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: [Milionerzy/Wirtualna Polska]