Hubert Urbański. YouTube/tvnpl/Kadr z filmuŹródło: YouTube/tvnpl/Kadr z filmu
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 2 Września 2020

Nowy sezon "Milionerów" na antenie TVN. Emocjonujące pytania i wielkie pieniądze

„Milionerzy” – program emitowany na antenie TVN powrócił z nowym sezonem. Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, teleturniej znów będzie emocjonował wielu widzów przed telewizorami. Już pierwszy odcinek obfitował w ciekawe pytania.

Ciekawe pytanie, wielkie emocje i ogromne pieniądze. Z tym kojarzy nam się program prowadzony przez Huberta Urbańskiego. Jedno z pytań szczególnie zaskoczyło jedną z uczestniczek.

Gwiazda Gwiazda "M jak miłość" w kilku słowach ws. zwolnienia w "Pytaniu na śniadanie". Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

„Milionerzy” już prawie 21 lata na antenie

Pierwszy raz program został wyemitowany 3 września 1999 roku. Pomimo, iż w trakcie tych 21 lat pojawiały dość długie przerwy w jego emisji (od 2003 do 2008 nie było żadnego odcinka), to „Milionerzy” niezmiennie przyciągają przed telewizory setki tysięcy widzów. Dotychczas Hubert Urbański trzykrotnie wręczał uczestnikowi nagrodę główną, którą jest milion złotych. Ta sztuka udała się w 2010, 2018 i 2019 roku. Aby zgarnąć najwyższą nagrodę należy odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań, mając w zanadrzu trzy koła ratunkowe. W każdej chwili możliwa jest rezygnacja z dalszej gry i zgarnięcie kwoty, którą dotychczas udało się zdobyć.

Przez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's. Nieprawdopodobny widok, można się zniechęcićPrzez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's. Nieprawdopodobny widok, można się zniechęcićCzytaj dalej

Zaskakujące pytanie w nowym sezonie „Milionerów”

 
Podczas ostatniego odcinka Hubert Urbański zadał uczestniczce nietypowe pytanie. „Kto posługuje się w pracy degażówkami i chińskim nożem?” Odpowiedzi brzmiały następująco: A. fryzjer, B. Ortodonta, C. Ślusarz, D. cukiernik. Zawodniczka od razu przyznała, że nie zna odpowiedzi na to pytanie i skłaniała się ku uzyskaniu pomocy przy użyciu koła ratunkowego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Już nie dziura, a krater. Na wypłaty rent i emerytur zabraknie nawet 100 miliardów złotych

Poprosiła o pomoc publiczności, która w większości stwierdziła, iż chodzi o fryzjera. Kobieta zdecydowała się zaufać zdaniu większości i zaznaczyła odpowiedź „A. fryzjer”. Hubert Urbański potwierdził, iż była to prawidłowa decyzja, a uczestniczka zgarnęła 1000 zł i pozostała w grze o milion.
 
Źródło: [„Super Express”]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apel
  2. Ministerstwo nakazało usunąć artykuł o pedofilii w Kościele
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Od dzisiaj zakaz. Trzeba wiedzieć, jest wyjątek