Hubert Urbański. YouTube/tvnpl/Kadr z filmuŹródło: YouTube/tvnpl/Kadr z filmu
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 1 Września 2020

Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w "Milionerach", na które niewiele osób potrafiłoby odpowiedzieć

Usłyszeć pytanie za pół miliona złotych to marzenie wielu Polaków. Niestety jeden z ostatnich uczestników w programie „Milionerzy” otrzymał niezwykle podchwytliwe pytanie, na które odpowiedź nie jest oczywista.

Pan Zbigniew Górski z Liścia Wielkiego doszedł aż do przedostatniego etapu rozgrywki w programie „Milionerzy”, który emitowany jest antenie TVN. Usłyszał podchwytliwe pytanie, które mocno utrudniło mu rozgrywkę.

Tadeusz Rydzyk w poważnych tarapatach. Pan Marek poszedł do sądu, nie mógł odpuścićTadeusz Rydzyk w poważnych tarapatach. Pan Marek poszedł do sądu, nie mógł odpuścićCzytaj dalej

„Milionerzy”: zwyczajny starzec, a starzec zwyczajny
 

Pan Zbigniew toczył swoją walkę o milion złotych przez dwa odcinki. Przez pierwsze osiem pytań przeszedł jak burza, pozostawiając sobie wciąż jedno koło ratunkowe, jakim był telefon do przyjaciela. Była to dobra decyzja, gdyż pytanie za pół miliona złotych, którego przeczytał mu Hubert Urbański nie należało do najprostszych. „Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny? A. rozmnaża się w rzekach, B. rośnie w Polsce, C. ma jednokomórkowe serce D. stroszy pióra. Oto pytanie, z którym musiał zmierzyć się uczestnik. Postanowił wykonać telefon do przyjaciela, jednak ten nie miał pojęcia, która z odpowiedzi jest prawidłowa.

wtv.pl - portal informacyjny"Kapelan narodowców" musi przejść na emeryturę. Stracił parafię, nie pomógł mu nawet papieżCzytaj dalej

„Milionerzy”: podchwytliwe pytanie

Mężczyzna początkowo uważał, iż skłania się ku odpowiedziom A. lub D., jednak ostatecznie postanowił zrezygnować z gry i zabrać ze sobą 250 tys. zł. Hubert Urbański nie próbował go już namawiać do dalszej gry.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Politycy znowu narzekają na niskie zarobki. Nie da się przeżyć za ponad 7 tysięcy złotych miesięcznie?
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Nie wpuścili jej do sieciówki za brak maseczki. Klientka zdecydowała się na desperacki krok (VIDEO)

Prawidłową odpowiedzią było „B. rośnie w Polsce”. Starzec zwyczajny to roślina z rodziny astrowatych, która występuje na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy. W Polsce populacja tej rośliny jest całkiem pokaźna. „Milionerzy” to kultowy program, emitowany na antenie stacji TVN. Dotychczas w kilkunastoletniej historii programu nagrodę główną zgarnęły trzy osoby.
 
Źródło: [tvn24.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczniowie nie chcieli wejść do szkoły, dyrektorka nagle zasłabła. Co się wydarzyło?
  2. Ministerstwo nakazało usunąć artykuł o pedofilii w Kościele
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Antoni Macierewicz na wakacyjnym grillu. Jego strój stał się hitem w internecie